anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gratis do zakupów

F_BR
#7 Wielbiciel#

Witam

Chcę dodać do zakupów powyżej kwoty x prezent. Czy taką informację wraz ze zdjęciem gratisu mogę wstawić w opis produktów ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@F_BR Cześć. 🙂 Na Allegro możesz oferować gratisy (darmowe gadżety) czy rabaty na zakupy. Najważniejsze jest to, żeby klientów, którzy otrzymają gratis, nie wyłaniać drogą losowania. Jeśli określisz w opisie jasne zasady, to będzie w porządku 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@F_BR nie wiem czy nie zrobisz sobie problemów, chodzi o zdjęcie, klienci często kupują na podstawie zdjęć więc mogą oczekiwać prezentu do każdej sprzedaży 😞

Ja bym nie dodawał zdjęcia tylko dał wpis że od kwoty x dajesz gratis i co to będzie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Najlepiej jest po prostu dorzucic gratis z karteczka z podziekowaniami za zakup. Robi to na prawde mile wrazenie, jednoczesnie jesli gratis jest symboliczny to nie stwarza problemow ze zwrotem pt nie odeslalem gratisu robiac zwrot i co mi zrobisz. Jesli gratis jest spory i wazny bo swoje kosztuje to nalezy informacje o nim w zakladce zwroty umiescic pt dostales gratis robisz zwrot pamietaj ze masz odeslac i gratis inaczej pomniejszymy kwote zwrotu o koszy gratisu, a i nie baw sie w gratis od kwoty bo jak ci zaczna zwracac zamowienia czesciowo to bedziesz mial boje o te gratisy i negatywy jakby kupujacy czestochowy bronili 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej zrób kupującym których chcesz obdarować "niespodziankę", niż dołączając i opisując to w ofercie. Może Ci narobić więcej szkody niż korzyści.

oznacz moderatorów