anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Groźby w wiadomościach

ReCosmo
#2 Obserwator#

Co robić, gdy otrzymuje się od innego sprzedawcy groźby dotyczące posiadania wyłącznych praw do sprzedaży danej marki, podczas gdy towar został zakupiony od innego dostawcy w Unii Europejskiej i jest się pewnym, że towar jest oryginalny (potwierdzone przez producenta)?

 
 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ReCosmo zweryfikuj to wnikliwie bo mogą być problemy 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@ReCosmo 

A moim zdaniem, zaznaczam moim, jeżeli towar został zakupiony w innym kraju to mu napisz żeby prostował banany. Nie istnieje coś takiego jak wyłączność na sprzedaż. On może być jedynym importerem na nasz kraj i niech marka o której mówimy sprzedaje tylko jemu. Ty masz to z innego, legalnego rynku.

oznacz moderatorów

ReCosmo
#2 Obserwator#

Też tak to rozumiem. Dla mnie była dziwna pozycja Allegro, kiedy chciałem poznać ich opinię w tej sytuacji, odpowiedzieli mi - radźcie sobie sami, a jeśli coś się stanie, to wtedy zobaczymy. Wyobrażam sobie, co może się zacząć od września, kiedy wejdzie w życie "ochrona znaków towarowych"...

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@ReCosmo 

Nie dziwię się że Allegro się na razie nie chce mieszać. W przypadku tej ochrony mogą być kłopoty. Działania mogą być absurdalne. Trzeba to już brać pod uwagę. Ciekaw jestem czy FV zakupu zadziałają? Prawnie powinny ale jakie będą realia? Powodzenia 🙂

oznacz moderatorów

ReCosmo
#2 Obserwator#

Trudno powiedzieć, co będzie. Ale mam nadzieję, że dokumenty na Allegro będą przeglądać Polacy, a nie Pakistańczycy z Hindusami jak na **piiip**ie... tam to dopiero jest bałagan...

oznacz moderatorów