anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej dostałem ofertę promowania produktu za darmo ale została mi pobrana większa prowizja za sprzeda?

abc102new
#2 Obserwator#

Hej dostałem ofertę promowania produktu za darmo, ale została mi pobrana większa prowizja za sprzedaż, czy zawsze przy promowanych produktach tak to wygląda, czy tylko jakiś program lojalnościowy odpaliłem który tak działa ktoś mógłby mi wytłuamczyć bo allegro mi nie odpisuje.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Agent051
#16 Inspirator#

@abc102new trzeba czytać regulaminy, na allegro nie ma nic za darmo

oznacz moderatorów

abc102new
#2 Obserwator#

Możesz wytłumaczyć? Czy za każdym razem w promowanych aukcjach jest większa prowizja czy tylko tym razem, kiedy mam to promowanie za dramo?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@abc102new tak +70% do podstawowej

oznacz moderatorów

abc102new
#2 Obserwator#

ooo to widzę że już w kazdym sektorze zdzierają kase ze sprzedających 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@abc102new he... widzę ,że też dałeś się nabrać na darmochę ..... 😂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak to już jest z tymi "darmowymi" wyróżnieniami ,prowizja podwójna a najgorsze dopiero może być później jak Ci klient za taką wyróżnioną aukcję nie zapłaci to oddadzą Ci tylko tę prowizję zwykłą a tą za wyróżnienie to już sami przytulą.

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jak coś jest za darmo, to szykuj portfel 😉

oznacz moderatorów

mikus78
#8 Zapaleniec#

Doliczasz prowizję do ceny z małą nadwyżką i jest ok

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Te darmowe wyróżnienia to taka pułapka, trzeba przeliczyć i doliczyć do ceny produktu, albo wcale nie korzystać by mieć dla klienta niższą cenę.

oznacz moderatorów

mikus78
#8 Zapaleniec#

Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. To zwykłe świństwo, żeby tak oszukiwać sprzedawców. Napisali, że coś jest za darmo ale nie wskazałi WYRAŹNIE o ile wogóle wskazali, ile to będzie ciebie kosztować. Ciekawe który z nich wymyślił takie krętactwo. Pewnie dostał jeszcze podwyżke. Kompletnie tego nie rozumiem, przecież jest tyle sposobów aby uczciwie zarabiać. Przy czym zgodnie z prawem i regulaminem nie zawsze znaczy uczciwie. Mam nadzieję na reanimację Świstaka 😛 Bez konkurencji mogą sobie pozwolić na wszystko.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Cóż poradzisz jak ludzie nie czytają w co klikają.

oznacz moderatorów