anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej mam problem

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

Sprzedałam kilka razy cos czego nie mozna sprzedawac na allegro pomijajac ten fakt nie jest to mala kwota lecz kupujacy po dostaniu "towaru" "rzeczy zakupionej" chca zwrotu pieniedzy oraz nie chca mi potwierdzić legitnosci sprzedaży ( jeden z nich podal mi swojego fb i ma w znajomych ta 2 osobe wiec zakladam ze to kumple ) a allegro kilka godzin temu wyslal mi taka wiadomość "Ograniczyliśmy niektóre funkcjonalności Twojego konta ze względu na bezpieczeństwo transakcji" nie moge wyplacic pieniedzy oraz jest taki zapis jak "Jeśli posiadasz przedmioty, które sprzedałeś, wyślij je i skontaktuj się z nami dopiero następnego dnia po odebraniu przesyłki przez Kupującego" nie wiem co mam robic prosze o pomoc bo strace kilkukrotnie naprawde wartościowe rzeczy ktore oni dostali a jezeli przyjme im zwrot to strace dwukrotnie pieniadze oraz rzecz ktora oni kupili 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

znaczy sie podalam mu dane i on dopiero po godzinie zaczal pisac jakies rzeczy gdzie na imessage normalnie prosil mnie o dane do poczty i mu podalam mam na ss i jeszcze pisal ze gmail jest lepszy od innej tam strony powiedzial ze odwola sie na prawo ochrony kupujacych allegro i

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:116675546 w zakupach osoba prywatna z osobą prywatną obowiązuje kodeks postępowania cywilnego nie jesteś firmą ustawa konsumencka kupującego nie chroni a prawo ochrony kupujących to najwyżej regulamin nie ma on wartości prawnej zobowiązującej do czegokolwiek za to musi być z prawem polskim zgodny tzn że jeśli regulamin mówi A a kodeks B to obowiązuje kodeks prawny

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

czyli jesli podczas dyskusji pokazalam rozmowe ze bylo wyslane haslo dane i takze email na imessage to bedzie wszystko okej?  i w razie w jesli allegro nie odmrozi moich srodkow to moge usunac konto po prostu tak?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Powinno ale z allegro nic pewne nie jest mozesz tu uaktualniac dane i zawsze ci ktos cos doradzi 

oznacz moderatorów

Client:116675546
#7 Wielbiciel#

i takze zamkneli mi sprzedaz ale dopiero po zakupie 

oznacz moderatorów