anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile będzie w Smart kosztować wysyłka paczkomatem, czy tak jak było bez Smart 8,99?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj ustawię Smart dla wszystkich produktów i chciałam zapytać o Allegro Paczkomaty InPost

Ile będzie w Smart kosztować wysyłka paczkomatem, czy tak jak było bez Smart 8,99?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czy może koszt wysyłki jest zróżnicowany, jak np. w Allegro Pocztex 48.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@CHECINIAKI 

Cena za paczkę wysyłaną w ramach SMART! - zależy nie tylko od metody dostawy ale również od wartości zamówienia :
https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/allegro-smart-zasady-rozliczen-0K6XkWDOeCP

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI nie, w smarcie masz Ty dopłatę doliczana do salda zależną od wartości zamówienia a poza samartem płacą klienci 8,99 zł 

Metoda dostawy
Zamówienie od 40 do 79,99 zł
Zamówienie od 80 do 199,99 zł
Zamówienie od 200 do 299,99 zł
Zamówienie od 300 złotych
Taką kwotę możesz ustawić w cennikach dostawy
           
Allegro Paczkomaty InPost
0,99 zł***
2,49 zł***
3,99 zł***
4,99 zł***
od 0,00 do 8,99 zł
________
Κώστας
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Czy te precyzyjnie podane cenniki odstaw Smart, mogę przełożyć do swojego cennika?

Nie widzę takiej opcji, a chciałabym mieć identycznie jak w tabelkach, które mi podaliście.

Będę miała Allegro paczkomaty oraz Allegro Pocztex kurier 48.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI nic nie doliczysz do dostawy, przy paczkomacie max mozesz dać 8,99 zł jak klient kupi w smarcie to Tobie doliczą do rachunku za każda paczkę w zależności od wartości zamówienia, jedyne co możesz to wkalkulować w towar 😉 jak zakupią bez smarta to zapłacisz prowizję od kosztów dostawy, w procencie jaki masz za towar 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@CHECINIAKI 
Podane ceny to są opłaty za (każdą) paczkę wysłaną w ramach Allegro SMART! pobierane od Ciebie przez Allegro - czyli w sytuacji gdy Kupujący nie płaci żadnych dodatkowych (poza abonamentem i ukrytymi w cenie towaru Twoimi kosztami: SMART!, pakowania, wysyłki, etc.) opłat za dostawę.
Gdy przesyłka nie będzie objęta SMART! poniesiesz jej koszt zgodnie z: "Rozliczenia przesyłek poza Allegro Smart! " 


*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

W takim razie nie wiem o ile podnieść cenę towarów w Smart. Jedna osoba kupi produkt "A" z kosztem dostawy 2,49. Inna osoba kupi dwa produkty "A" i dostawa wzrośnie do kwoty 4,99.  Uśredniacie ten koszt dostawy i o średnią podwyższacie cenę produktu, czy jak?

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jak piszę "koszt dostawy" Smart, to mam na myśli oczywiście, że kupujący nie płaci, tylko Allegro pobiera opłatę..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI uśrednij, dodaj do wszystkich produktów np. po 2 zł, wszystko też zależy od marży jaka masz na towarze czy prowizji, to musisz se wyliczyć tak żeby zarobić a nie sprzedać i pracować na opłaty allegro 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Na Allegro jest tyle "niespodzianek", że może się zdarzyć, że zamiast zarabiać ponosimy nieświadomi straty 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

System prowizji i opłat jest świadomie tak zagmatwany aby użytkownik nieświadomie tego nie zrozumiał ,co przenosi się na większe zyski dla allegro.

oznacz moderatorów