anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile czasu trwa weryfikacja drugiego konta dla firmy?

naprawto
#7 Wielbiciel#

Wczoraj założyliśmy drugie konto, na którym chcemy sprzedawać produkty z branży motoryzacyjnej. Konto zostało powiązane z pierwszym kontem naszej firmy, gdzie sprzedajemy meble.
Jak długo mamy czekać na weryfikację drugiego konta, aby móc wystawić pierwszą ofertę?
Mam informację:
"Nadal weryfikujemy Twoje konto
Weryfikacja trwa dłużej niż przewidywaliśmy.
Poinformujemy Cię mailowo o jej zakończeniu."

Pisałam wiadomość do Allegro, ale dostałam odpowiedź automatyczną, że w celu weryfikacji mam zrobić przelew 1,01 zł. Natomiast na koncie nie widzę takiej możliwości. Sama firma jest zweryfikowana, bo prowadzimy sprzedaż na pierwszym koncie. Ostatnia faktura za prowizję jest opłacona.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Mnie zastanawia czy przy zakładaniu drugiego konta (mając zweryfikowane konto firmowe) trzeba bawić się ponownie w przesyłanie dokumentów? Jeśli tak to po co jeśli nowe konto jest na dokładnie takie same dane jak pierwsze?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli ten sam NIP to nie jest potrzebna weryfikacja konta do wyplat, chyba ze kont nie przejdzie weryfikacji: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rejestracja-i-aktywacja/jak-zalozyc-kolejne-konto-firmowe...

oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Niestety, z tego co widzę nie przechodzę "szybkiej rejestracji".  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Dlaczego tak może być skoro jestem zarejestrowany, zweryfikowany a allegro "doi mnie" regularnie 😉 ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapytajmy więc "mądrzejszych": @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@naprawto Cześć. 🙂 W tej zakładce powinieneś znaleźć możliwość wykonania przelewu weryfikacyjnego: https://allegro.pl/rejestracja/konto-firmowe/ustaw-wyplaty 

Każda weryfikacja konta ma na celu zachowanie bezpieczeństwa na Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

naprawto
#7 Wielbiciel#

Niestety pod tym linkiem nie mam opcji dokonania przelewu, a konto dalej wisi w trakcie weryfikacji.

weryfikacja allegro.png

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@naprawto przepraszam, że czekałaś na odpowiedź! Twoje zgłoszenie było weryfikowane z działem technicznym. Wystąpił problem, który uniemożliwił przeprocesowanie tego wniosku i jego pełną akceptację. Widzę, że konto, z którego piszesz jest już zweryfikowane jako firmowe, ale dzisiaj pisałaś jeszcze dopytując o to, więc zostawiam informację jaką otrzymałam.
W takim przypadku poproszę o anulowanie wniosku i złożenie nowego - tym razem wszystko powinno pójść poprawnie 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów