anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa pełna aktywacja konta?

indiglo82
#8 Zapaleniec#

wiem, ze wg inf na stronie jest to 3dni robocze (aktywacja przelewem), ale ile to jest obecnie w praktyce? Z dnia na dzień? 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

xyz96
#21 Demiurg#

W praktyce to może być z dnia na dzień, w ciągu 3 dni roboczych lub dłużej. Każdy przypadek może być inny.

oznacz moderatorów

indiglo82
#8 Zapaleniec#

 jesli dane się zgadzają to czemu przypadek moze byc inny?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A czemu nie? Dane to nie wszystko, czas oczekiwania może być różny.

oznacz moderatorów

indiglo82
#8 Zapaleniec#

Pytam konkretnie, odpowiadasz nieprecyzyjnie. Nie szkoda klawiatury?

oznacz moderatorów

store_abc
#7 Wielbiciel#

Zazwyczaj około 2 dni roboczych. Zależy jak szybko Allegro dostanie przelew weryfikacyjny 🙂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@store_abc @indiglo82  Przelew weryfikacyjny to jeden z wielu elementów aktywacji. Delikwent jest obwąchiwany w zasadzie z każdej strony. Czekać na odpowiedź i tyle, może być więcej niż 3 dni, ale to nieczęsto się trafia

oznacz moderatorów

indiglo82
#8 Zapaleniec#

skąd masz takie informacje? Piszesz jak bys wiedział, ze weryfikacja nie jest automatyczna a przecież liczba nowych uzytkowników wzrasta lawinowo i potrzebna byłaby armia do analizowania wielu danych poza tymi z banku. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@indiglo82 Bo tu nikt nie odpowie konkretnie o czasie trwania weryfikacji, sądzę że nawet moderatorzy. 😁 Może zależy od szczęścia, tak jak w życiu.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@indiglo82 Nie wiem, czy do mnie było pytanie. Zgaduję.

Na przyszłość oznaczaj osobę, do której się zwracasz wybierając "@" i z listy.

Nie jest zupełnie automatyczna. Sprawdza się osobę pod kątem wiarygodności na różne sposoby. Jeśli automat ma wątpliwości, wtedy musi sprawdzić człowiek.

Lawinowo?

Reklamy oglądasz?

oznacz moderatorów

indiglo82
#8 Zapaleniec#

@DECO-MASTER  Klikajać odpowiedz tworzy się drzewko i widac kto komu odpisuje. Przynajmniej na PC. Co do przyrostu userów to widzę to po swoich znajomych. Kiedyś bali się zamówień z internetu a teraz dla nich to już norma. Wiele zmienia pandemia. 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@indiglo82 Drzewko tu nie działa poprawnie.😁

W internecie, być może wielu zaczyna, nie znaczy, że tutaj.

To propaganda.😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@indiglo82 konto, z którego piszesz jest aktywne. Chyba, że masz na myśli weryfikację konta do wypłat? Te też masz aktywne i masz środki na saldzie. Ja również nie potrafię odpowiedzieć dokładnie ile zajmuje pełna katywacja oprócz do 3 dni roboczych, ponieważ w praktyce wygląda to różnie. Zazwyczaj trwa to krócej niż 3 dni robocze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

indiglo82
#8 Zapaleniec#

@la_nika  Nie, chodzi o konto znajomego, który zakładał i weryfikował przelewem wczoraj i zastanawia się przejdzie weryfikację przed weekendem bo wtedy ma czas wystawić różne zbędne przedmioty

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@indiglo82 zobaczę co da się zrobić 🙂 Czy możesz przesłać jego login na adres spolecznosc@allegro.pl? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Cubus-C6
#2 Obserwator#

@la_nika Witam. Czy mógłbym także prosić o interwencję w sprawie mojego przyszłego sprzedawcy?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Cubus-C6 nie do końca rozumiem co masz na myśli. Chodzi o weryfikację jakiegoś konta firmowego? Jeśli tak, to podaj proszę login tego konta 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów