anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja konta do wypłat Przelewy 24?

Lin-163
#1 Nowicjusz#

Jak długo będę czekał na wypłatę moich pieniędzy za sprzedany towar, allegro trzyma pieniądze na jakimś koncie przelewy 24 i mam zeskanować dowód osobisty aby je dostać (szczyt bezczelności), jestem na allegro od 12 lat i nigdy nie było takich numerów jak teraz, po prostu ktoś (kolejny pośrednik) sobie trzyma pieniądze które otrzymałem za sprzedaż i nie chce oddać bez udostępnienia moich danych osobowych, allegro doskonale zna mój numer konta i kto jest właścicielem, więc pytam się ile jeszcze będzie trwała ta weryfikacja (oczywiście prowizje sobie pobrali)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Lin-163 Musisz podać konto do wypłat i wysłać wymagane dokumenty, inaczej nie wypłacisz pieniędzy. Jeśli masz konto zwykłe, zamiast zdjęcia dowodu możesz podaj jego numer. Jeżeli to konto firmowe, możesz na zdjęciu dowodu zamaskować niektóre dane. Weryfikacja trwa 5 dni roboczych.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli nie poddasz się weryfikacji na życzenie pośrednika finansowego, nie otrzymasz zgromadzonych środków. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Lin-163 Operator Przelewy 24 weryfikuje Twoje konto - skany dokumentu powinieneś załączyć w zakładce "Ustawienia wypłat".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów