anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja p24?

derkos_kosmetyki
#7 Wielbiciel#

Jak długo czeka się na weryfikację p24? Złożyłam dokumenty, przelew aktywacyjny też wykonałam

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@derkos_kosmetyki Cześć. Weryfikacja trwa do 5 dni roboczych. Jeśli w piątek wypłaty wciąż nie będą aktywne, to zgłoś się do nas 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

derkos_kosmetyki
#7 Wielbiciel#
Ok, odezwę się w razie braku weryfikacji
oznacz moderatorów

krzysiek-gi
#8 Zapaleniec#

Mam dokladnie ten sam problem, próbowałem weryfikować swoje konto p24 i PayU już długo i ciągle się nie udało mimo, że wszystkie potrzebne dokumenty i przelewy zostały wysłane. Zamiast otrzymać pieniądze za sprzedany przedmiot to musiałem tylko zapłacić za prowizje. Pieniędzy nie wyciągnąłem do teraz. Świetny interes

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek-gi Twoje konto nie zostało pozytywnie zweryfikowane, ponieważ dane na koncie Allegro i koncie bankowym są inne (różne imiona).

Żeby weryfikacja została zakończona pozytywnie, dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą być identyczne. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek-gi
#8 Zapaleniec#
  • Konto należało do ojca, chętnie bym wpisał jego dane ale to nie możliwe z powodu jego śmierci.  Jest możliwość zmiany właściciela konta? Szukałem w ustawieniach ale nic takiego nie mogę znaleźć. Druga sprawa, na dokumencie jest imię ojca więc nie rozumiem na czym polega problem.
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@krzysiek-gi Przyjmij proszę moje wyrazy współczucia. W tej sytuacji napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb&subjectId=4e2473d5-2... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek-gi
#8 Zapaleniec#

Napisałem przez wyżej wymieniony formularz i czekam na zmianę danych. Pokrótce wyjaśniłem sytuację. Dziękuję za odpowiedź, będę informował czy się udało i liczę na pozytywną weryfikację p24 i PayU. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów

GnaPa
#9 Pomysłodawca#

Ja mam ten sam problem, najgorsze to brak informacji co niby jest źle, gdzie tkwi błąd. Proszę podpowiedzieć co jeszcze muszę zrobić.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GnaPa Skonsultuję Twoją sprawę z Operatorem płatności i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

krzysiek-gi
#8 Zapaleniec#

Też bym o to poprosił. kompletny brak informacji zwrotnej dopóki nie napisałem tutaj. Nadal czekam na weryfikację.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krzysiek-gi, proszę Cię o cierpliwość - wkrótce powinieneś otrzymać od nas odpowiedź mejlową. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@GnaPa Wracam do Ciebie z odpowiedzią, dzięki za cierpliwość. Aby przejść weryfikację powinieneś wykonać przelew z numeru rachunku zgodnego z danymi podanymi na koncie Allegro. Na koncie masz podany numer konta: 222***625. 

Możesz zmienić numer rachunku w ustawieniach konta albo wykonać kolejny przelew z odpowiedniego rachunku. Podaję link do odpowiedniej zakładki: 
https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów