anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać na pojawienie się oferty w zakładce "moje oferty" ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Ile trzeba czekać na pojawienie się oferty w zakładce "moje oferty" ?

Jeszcze dwa dni temu pojawiała sie prawie natychmiastowo

 

czy to kolejne "usprawnienia" ?

 

Co to w ogóle jest ta lista

 

Wystawiono 1 ofertę      x
Wystawiono 1 ofertę      x
Wystawiono 1 ofertę      x
Wystawiono 1 ofertę      x
itd ponad dwadzieścia pozycji
 
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

ok, czas pojawienia sie oferty to okolo 10 minut.Zdecydowanie za długo

mialem ustawione sortowanie od najnowszej i nie widzialem ofert bo aukcje wylądowały na samym końcu ze względu na nowy miliard w numerze oferty.

oznacz moderatorów

mariuszposylek
#11 Animator#

No właśnie. Sortowanie ustawione od najnowszej oferty, a na liście ich brak. Skoro od najnowszych to dlaczego numery ofert mają znaczenie? Te nowe, zaczynające się od 1 nie są widoczne na początku. Coś tu jest nie tak. @_HolaOla_@msniezek Allegrowa pluskwa milenijna? Przerabialiśmy to już w 2000 roku przecież.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mariuszposylek Oferty w zakładce "Moje oferty" wyświetlają się w sposób prawidłowy, ale prawdą jest, że  sortowanie "od najnowszej" nie działa tak jak powinno, dlatego nowsze oferty są na samym dole listy. W chwili obecnej możecie znaleźć je korzystając z wyszukiwarki lub przechodząc na kolejne strony. Nasz zespół techniczny cały czas pracuje nad poprawą tej sytuacji, ale w swoim imieniu przepraszam za te utrudnienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

NewRockers
#9 Pomysłodawca#

To jest bardzo niewygodne. Do kolejnej strony można sobie przechodzić jak ma się kilkadziesiąt ofert, a nie szukać ostatnio wystawionych jak ma się ich kilka tysięcy. Proszę mi powiedzieć, co to za funkcja "Wystawiono 1 ofertę x"? Nic z niej nie wynika i bardziej przeszkadza niż miałaby pomóc w czymkolwiek. Nie ma możliwości jej wyłączyć?

oznacz moderatorów