anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile w końcu pobiera allegro od sprzedaży

Client:59926888
#7 Wielbiciel#

Przy zakładaniu ogłoszenia opłaty wynosiły 7, 9 % chyba+ 0,99 zł za podbicie czyli za przedmiot za 44 zł doliczono 10,95 za przesyłkę które płaci kupujący dla mnie powinno być około 39 zł w zakładce mam 33 ,95 do zapłaty dla allegro. Może mi ktoś to wytłumaczy bardzo proszę 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:59926888 tak masz na lokalnie 7,9 %, za wysyłki płaci Ci kupujący 10,95 zł ja nadasz przez allegro i klient odbierze to doliczają Ci te 10,95 do salda i to dopiero w momencie odebrania, więc sprawdź może tam być kilka przesyłek za poprzedni transakcje itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:59926888 Cześć 🙂 Sprzedałaś w jednej ofercie produkt za 44 zł i za obsługę transakcji naliczyliśmy -3,48 zł (+99 groszy za promowanie naliczone wczoraj). Pozostałe naliczenia to opłaty za promowanie innych ofert od 2 lutego. Jest to saldo do opłacenia.

Masz też na swoim koncie środki do wypłacenia w wysokości 54.95 PLN. Wypłacisz je z poziomu zakładki Środki i historia operacji, tylko najpierw musisz aktywować swoje wypłaty u operatora PayU (tutaj instrukcja: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-na...)   

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:59926888
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję 

oznacz moderatorów