anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile wynosi zwrot do nadawcy nieodebrane paczki

7-MALY-7
#10 Popularyzator#

Witam. 

Klient nie odebrał na czas paczki Allegro kurier 48, który pierwotnie kosztuje 9.90.

Paczka wraca do mnie.

Czy zwrot do nadawcy jest darmowy, czy też będzie kosztować mnie 9.90 (lub więcej)? Na stronach allegro w cenniku nie ma takiej informacji.

 

Następne pytanie, czy mogę taką paczkę odesłać do klienta za pomocą e-nadawcy, skoro już etykieta ta została utworzona na te dane? (Obawiam się standardowych opłat według umowy)

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@7-MALY-7  Zwrot jest darmowy. Paczka dociera jak nazwa wskazuje w ciągu 48 godzin. Drugiej etykiety Allegro Kurier już nie wygenerujesz , pozostają Ci opłaty standardowe .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Sprawdź dobrze, bo gdy miałem zwrot do nadawcy nieodebranej przesyłki, pojawiła się w EKN opcja ponownego wygenerowania etykiety adresowej w pierwotnej cenie.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TATLOK  Masz na myśli przesyłki Allegro? Korzystam z nich od początku i nigdy przy okazji zwrotu nie pojawiła mi się możliwość ponownego wygenerowania albo o czymś nie wiem 🙂 Normalnie po raz drugi pojawiła się przesyłka podświetlona na zielono czy jakoś inaczej ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Tak, na zielono, jednakże składałem reklamację na tę przesyłkę, być może to było powodem ponownej możliwości jej wysłania.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TATLOK  Możliwe . Trzeba się temu na przyszłość dokładniej przyjrzeć 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów