anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

import fajewerków z chin

MAMY ROZWIĄZANIE!
1351000
#7 Wielbiciel#

Myśle nad importem z chin Alibaba lub **piiip**s .Czy mógł bym zimportować fajewerki bez cerifikatów i czy muszę zaplacić jakiś podatek?

 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko Właśnie dlatego takie konta mają ograniczone możliwości działalności. Ich użytkownicy na pewno nie mogą kupować i sprzedawać w wybranych kategoriach (szczególnie jeśli chodzi o te przeznaczone dla dorosłych), nie mogą również korzystać z rat, czy osiągnąć statusu SuperSprzedawcy. I właśnie z uwagi na to, że osoba małotetnia ma ograniczone zdolności do czynności prawnych i paragraf, który zacytowałeś, zgodę na założenie takiego konta musi wyrazić rodzic bądź opiekun prawny. To, czy w taką zgodę wierzysz, czy nie, to już Twoja indywidualna sprawa, ale na Allegro nie ma możliwości, aby takiej zgody nie było. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To nadal nie odpowiada na pytanie kiedy i dlaczego ten znaczek został usunięty z profili?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Mam prawo wiedzieć, czy handluję z osobą o pełnych prawach, czy z taką o  ograniczonych. To internet. Nie mam zamiaru narażać się na odpowiedzialność jakiegokolwiek rodzaju, tylko dlatego, że jakiś bystrzak od Was wymyślił,  że znaczków jednak nie będzie. I tylko  o to chodzi. Twoje tłumaczenie  mi rzeczy oczywistych jest całkowicie zbędne.   I  zapytam, tak samo, jak  @Knowhere - kiedy i dlaczego.  A  bardziej - dlaczego. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere @Vryko Postaram się dowiedzieć i wrócę do Was z odpowiedzią, ale raczej nie będzie to dziś, ani jutro. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@_HolaOla_ Chętnie. Bo nie sprawia mi przyjemności robienie Ci awantury o coś, o czym pewnie nie wiedziałaś, a na pewno nie miałaś na to żadnego wpływu. Ktoś jednak powinien za to beknąć, bo to ewidentne narażanie na straty i być może całkiem duże kłopoty.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
1351000
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
1351000
#7 Wielbiciel#

Mam konto junior i czy może zapłacić podatek vat i cła bo ja chciałbym importować towar poza UE

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@1351000  To nie sprawa Allegro a US i miałes już tutaj pisane, że to nie najlepszy pomysł....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
1351000
#7 Wielbiciel#

Ale nie fajewerki 

 

oznacz moderatorów