anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost Przesyłka ponadgabarytowa

MartiSevdo
#7 Wielbiciel#

Opera Zrzut ekranu_2020-03-18_065755_allegro.pl.png

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

MartiSevdo
#7 Wielbiciel#

Ktoś miał podobną przygodę z InPost? Historia operacji na allegro ... 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MartiSevdoAdmin musi wpierw zatwierdzić Twój obrazek - my go nie widzimy... W czym problem?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

MartiSevdo
#7 Wielbiciel#

Allegro naliczyło mi dodatkowe opłaty za paczkomaty InPost:

1.Opłata za weryfikację wagi i wymiarów przesyłki 12,30 zł

2.Opłata za traktowanie przesyłki jako ponadgabarytowej 18,45 zł

3.Przesyłka ponadgabarytowa przekraczająca wymiar ponad 50x50x80 cm lub wagę powyżej 30 kg 246 zł

Wszystko dotyczy jednej przesyłki która została przekazana kurierowi i nie zmieściła się do paczkomatu ... 

Kiedy dzwoniłam na infolinie dostałam informację że kurier się ze mną skontaktuje w celu ustalenia w jaki sposób ma zostać dostarczona paczka.

Kurier nie kontaktował się ani ze mną ani z kupującym... po około tygodniu przesyłka wróciła do mnie na adres... następnie saldo na allegro zostało obciążone wyżej napisaną kwotą. 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@MartiSevdoPytanie podstawowe - czy przesyłka była ponadgabarytowa?

Pamietam jakiś czas temu był wysyp problemów (bodajże z DPD) przy korzystaniu z któregoś z brokerów, kiedy nagle pojawiło się mnóstwo "ponadgabarytów", po reklamacjach sporo opłat zostało cofnietych

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:59221800
#1 Nowicjusz#

Ostatnio chciałem sprawdzić jak się zachowa militaria.pl kiedy zamówię do paczkomatów paczkę ponadgabarytową. Minęło 4 dni od wysłania paczki i nie wiem co się dzieje. Ale beke mam ogromną skoro ani militaria.pl nie wie co robi ani Inpost nie wie co robi. To be continued ...

oznacz moderatorów