anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum - Wezwanie do niezwłocznej zapłaty długu

Aloe_butik
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

Otrzymałam poniższego maila. Nie wiem z czego wynika moje zadłużenie. Czy podany numer konta z poniższej treści maila jest bezpieczny? Nie miałam wcześniej żadnego maila wyjaśniającego o co chodzi i skąd zadłużenie tylko od razu " wzywamy o natychmiastową spłatę."

WEZWANIE DO ZAPŁATY
Intrum Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Allegro sp. z o.o. informuje, że wierzyciel nie odnotował spłaty zobowiązania na koncie o loginie: Aloe butik. Na dzień 2024-08-06 do zapłaty nadal pozostaje: [EDIT] PLN

W związku z powyższym, wzywamy do zapłaty zadłużenia do dnia 2024-08-08

 

Numer umowy Kwota do zapłaty Rynek Numer konta do wpłaty
[EDIT] [edit] PLN allegro-pl IBAN PL [EDIT]  

 

Jednocześnie informujemy, że dalsze uchylanie się od spłaty zobowiązania może skutkować skierowaniem sprawy przez wierzyciela na drogę postępowania sądowego.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z niniejszą sprawą, prosimy o pilny kontakt telefoniczny na numer tel. [EDIT].

Przypominamy, że mają Państwo możliwość sprawdzenia aktualnego stanu zadłużenia za pośrednictwem serwisu Allegro.pl, wystarczy zalogować się do swojego konta: Aloe_butik pod adresem: https://allegro.pl/myaccount/.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Aloe_butik. Edytowałam Twój post i ukryłam wrażliwe dane. Proszę, nie podawaj ich na forum, ponieważ są one widoczne dla całej społeczności Gadane. 
Intrum jest firmą windykacyjną. Stan rozliczeń z Allegro możesz sprawdzić w tej zakładce i upewnić się, czy kwota się zgadza. Widzę, że już zrealizowałaś wpłatę za zaległe opłaty 🙂 
To naliczenie dotyczyło opłat za promowanie oferty na Allegro Lokalnie. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów