anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Intrum - zawiadomienie o rozpoczęciu procedury przedsądowej

silentapple
#2 Obserwator#

Witam.

 

Otrzymałem dziś zawiadomienie na maila o treści:

------------------------------------------------------------

ROZPOCZĘCIE PROCEDURY PRZEDSĄDOWEJ

Zawiadamiamy, że z powodu braku spłaty zadłużenia wobec Allegro sp. z o.o. z tytułu usług świadczonych w ramach serwisu Allegro.pl, przez konto o loginie: ********* otrzymaliśmy pełnomocnictwo, na mocy którego Intrum Król & Wspólnicy Kancelaria Prawna sp. k. rozpocznie proces kompletowania dokumentacji, w celu wystąpienia z powództwem na drogę postępowania sądowego.

Zadłużenie razem: 20.54 zł

lszego unikania wpłaty wierzyciel podejmie kolejne kroki, których skutkiem może być wydanie przez sąd nakazu zapłaty upoważniającego komornika sądowego do wszczęcia egzekucji (zajęcie wynagrodzenia, renty lub emerytury, zablokowania środków zgormadzonych na rachunkach bankowych).

Podkreślamy jednocześnie, iż na tym etapie postępowania istnieje możliwość zawarcia porozumienia, które pozwoli na odstąpienie od powyższych działań. W tym celu prosimy o pilny kontakt z Intrum Sp. z o.o. pod numer tel.717339836.

-----------------------------------------------------------

Na koncie allegro widnieje -19,71 złotych w rozliczeniach. Którą kwotę mam spłacić jako przelew? Dlaczego te odsetki się nie naliczają już w zakładce rozliczeń, tylko otrzymałem mailowo informację na ich temat?

Oraz czy jak spłacę te kwotę to sprawa załatwiona, czy jeszcze muszę tam zadzwonić, że spłaciłem?

 

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0