anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jadę na wakacje, ale nie chcę włączać przerwy w sprzedaży. Chcę wydłużyć czas wysyłki.

MAMY ROZWIĄZANIE!
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Chciałabym zostawić kupującym możliwość dokanywania zakupów, kiedy będę na wakacjach. Chcę w związku z tym wydłużyć czas wysyłki o 9 dni. Czy mogę to zrobić automatycznie we wszystkich ofertach, czy tylko pojedynczo zmieniać w każdej osobno?

Client59247542_0-1692263755739.png

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@CHECINIAKI 

Mój asortyment => check na wszystkie => edycja => czas wysyłki.

Jakie to łatwe 🙂

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

robisz to automatycznie we wszystkich ofertach, ale gwarantuję Ci, że połowa klientów nie czyta czasu dostawy i wielu będzie oczywiście niezadowolonych, że nie dostali paczki zaraz po zakupie. Już to przerabialiśmy i to jest lipa nie rozwiązanie. Jesteś na urlopie, a ludzie, dzwonią, zamawiają, piszą maile, to nie jest odpoczynek, no chyba, że ktoś zostaje w firmie na zastępstwo.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Rok temu zamknęłam sprzedaż, dlatego tak sobie pomyślałam, może jednak sprzedawać w tym roku na wakacjach. Jestem małym sprzedawcą i pakuję maksymalnie 8-10 paczek dziennie.

Czy jest możliwość napisania komunikatu widocznego we wszystkich ofertach, że przebywam na urlopie, żeby kupujący został dokładnie poinformowany przed zakupem?

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@CHECINIAKI 

Generalnie w opisie oferty mają się znajdować tylko informacje na temat produktu. Napisać możesz. Może nikt tego nie wypatrzy :). A poza tym kupujący i tak tego nie czytają 🙂

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zaryzykuję, w końcu nawet w czasie wakacji mogę wyłączyć sprzedaż, i już 😁

oznacz moderatorów
serwis-texas
#20 Guru#

@CHECINIAKI 

Powodzenia i miłego urlopu 🙂

oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dziękuję 🙂

oznacz moderatorów