anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować konto do wypłat ?

akinom67
#7 Wielbiciel#

Bardzo proszę o pomoc ! Jak aktywować konto do wypłat ? Wpisałam wszystkie dane  , zrobiłam przelew aktywacyjny 6 dni temu  i dalej konto mam nieaktywne do wypłat . Co z tym dalej zrobić ? Cały czas w przelewach24 i PayU widnieje ,że w trakcie weryfikacji .

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@akinom67 a dane allegro są takie same jak dane w banku?

oznacz moderatorów

akinom67
#7 Wielbiciel#

teraz  sprawdzałam i był wpisany stary adres . Poprawiłam 

oznacz moderatorów

akinom67
#7 Wielbiciel#

Sprawdzałam właśnie , nie zgadzał się adres poprawiłam . Myślisz ,że to mogło blowkować ?

 

oznacz moderatorów

keichi
#13 Ambasador#

Na 100% to właśnie blokowało.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same, inaczej nie przejdzie.

oznacz moderatorów

akinom67
#7 Wielbiciel#

DZIĘKI . POCZEKAM  I ZOBACZĘ CZY ODBLOKUJE 

 

oznacz moderatorów

akinom67
#7 Wielbiciel#

WŁAŚNIE SPRAWDZIŁAM , DALEJ NIESTETY JESTEM W FAZIE WERYFIKACJI  WIĘC NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO . 😥

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@akinom67 Cześć. 🙂 Już wyjaśniam - na Allegro funkcjonuje dwóch Operatorów płatności: Przelewy24 i PayU. Widzę, że przelew zrobiłaś do Operatora P24, a środki za sprzedaż znajdują się na koncie PayU. 

Wykonaj proszę przelew weryfikacyjny do PayU. Wystarczy, że wejdziesz w tę zakładkę:  https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ i klikniesz przycisk "Przejdź do banku". 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

patinka6
#7 Wielbiciel#

U mnie jest też ten sam problem, niecały miesiąc temu uruchomiłam Payu, wczoraj dostałam znów weryfikację, przelałam 1,01 zł, dzisiaj kolejne 1,01 zł tak jakby wczorajsze nie zostało uwzględnione. To tak co miesiąc będę mieć konto w weryfikacji? Strasznie kłopotliwe.

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@patinka6 Cześć. Wypłaty na Twoim koncie są aktywne. Przycisk "Wypłać" może być wyszarzony ze względu na to, że nie masz środków na saldzie do wypłacenia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów