anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak aktywować sprzedaż w Allegro ? (nie Allegro Lokalnie)

jacek-kepa
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie mogę wystawić przedmiotu na Allegro ( nie podświetla mi się ta opcja), zaś mogę wystawić tylko na Allegro Lokalnie? Choć wystawienie licytacji w WOŚP było możliwe. Mam w pełni aktywne konto i brak zaległości finansowych. Napisałem o tym do Allegro, ale od dwóch tygodni nikt mi nie odpisał.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@jacek-kepa Możesz wystawić na zwykłym, ale Allegro to utrudnia. Na przykład tym sposobem, że podaje ledwie widoczny link "dotychczasowy formularz", widoczny na zdjęciu na dole po prawej stronie. Gdyby nie chciało utrudniać, ten link byłby wielki i widoczny jak wół lub byłby dodany przy wystawianiu widoczny komunikat z zapytaniem, na którym Allegro chcesz wystawić. 

Kliknij ten link i wystawisz na zwykłym Allegro;

AAAA.JPG

oznacz moderatorów

jacek-kepa
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc. W życiu bym na to nie wpadł. Nie wiem czym są potraktowane takie utrudnienia. Jednak Allegro od wielu lat robi takie metamorfozy, że trudno to ogarnąć. Wydawałoby się, że z biegiem czasu powinno być łatwiej, a stworzono jakiś labirynt.

oznacz moderatorów

jacek-kepa
#7 Wielbiciel#

Właśnie wystawiłem. Jednak jest to droga przez mękę. Żadnej logiki ani kreatywności, tylko wymuszanie odpowiedzi. Kiedyś było znacznie prościej, a teraz to chyba zrobił się taki rodzaj "sklepu". Ciekawi mnie, jak potoczy się sprzedaż w porównaniu z tym co pamiętam.

oznacz moderatorów