anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak dlugo trwa dodatkowa weryfikacja ze strony allegro?

Pyna11
#7 Wielbiciel#

Witam.

zostalem poproszony dnia 23.02.2021 o godzinie 11.08 o dodatkowa weryfikacje towaru ktory sprzedaje.

poproszono mnie o przeslanie faktury zdjec rowaru z dokumentem jak i zdjec dowodu osobistego w celu zweryfikowania czy towar jest legalnie zakupiony i czy go wogole posiadam.

O godzinie 15;50 tego samego dnia poproszono mnie kolejny raz o przeslanie faktury na towar ktory sprzedaje.

O godzinie 23;09 otrzynalem wiadomosc ze moje dokumenty zostaly zweryfikowane pozytywnie i poproszono mnie o uzupelnienie w aukcjach numerow przesylek ( na ponad 200 zamowien brakowalo raptem 18 numerow z wysylek kurierskich) 

moje pytanie brzmi kiedy moge sie spodziewac jakiegos kontaktu ze strony allegro i czy taka weryfikacja zawsze trwa tak dlugo ?? 

zawieszenie moich aukcji gereruje mi straty na ktore nie mam wplywu w obecnej sytuacji.

i co moge zrobic gdy w dalszym ciagu nie bedzie zadnej odpowiedzi ze strony allegro ?

pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma reguły, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Pisz do Allegro i się przypominaj, pamiętaj jednak, że mimo to serwis z odblokowaniem może poczekać kilka dni aby sprawdzić, czy kupujący nie zgłoszą problemów.

oznacz moderatorów

Pyna11
#7 Wielbiciel#

Powiedz mi gdybyś mógł jeszcze czy przypominać się im odpowiadając na emial który od nich otrzymałem czy przez formularz? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Przez e-mail, odpowiadając na wiadomość.

oznacz moderatorów