anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak doładować saldo PayU?

boonk1
#8 Zapaleniec#

Klient chce się wycofać z zakupu przedmiotu,  i prosi o zwrot pieniędzy poprzez allegro ale jak zlecam zwrot to nie mam środków na payu   gdzie mogę poprzez blik zrobic doładowanie payu. Nie mogę znaleźć zakladki

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości, nie doładujesz PayU. Pieniądze możesz tam mieć tylko od innych kupujących za sprzedane przedmioty. Oddaj mu zwykłym przelewem na jego rachunek bankowy.

oznacz moderatorów

boonk1
#8 Zapaleniec#

A w jaki sposób allegro i na jakiej podstawie zwroci prowizje?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boonk1 zachowaj potwierdzenie zwrotu wpłaty i załącz je proszę do wniosku o rabat transakcyjny (zwrot prowizji). Jeśli decyzja będzie odmowna, odwołaj się za pomocą tego formularza.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Terris
#1 Nowicjusz#

Trzeba się odwoływać i na każdym kroku tracić czas. Wystarczy że środki ze sprzedaży byłyby na koncie PayU i sprzedający dowolnie by decydował o terminie ich przelania na swoje konto i po problemie. Lub druga opcja możliwość doładowania swojego konta PayU np. poprzez nadpłatę na rachunek allegro. Jestem na allegro dłużej niż 90 procent pracujących tam i napiszę jedno. Allegro kiedyś było fajne, przejrzyste i aż chciało się z niego korzystać. A teraz na infolinii żeby się czegokolwiek dowiedzieć to odpowiedź jest - że nie jestem specjalistą z tego działu itd. Intuicyjne to już allegro dawno przestało być. Poziom taki po prostu polski ... czyli żenujący w wielu kwestiach. Do podnoszenia poziomu prowizji i nowych opłat natomiast są pierwsi i takie są fakty.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Terris ale ręczna wypłata jest a nawet doładowanie żeby zwrócić pieniądze kupującemu jak się nie ma na allegro finanse

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

W ustawienia konta PayU jest opcja zadklarowanej kwoty która tam pozostanie.Można ustawić ile ma zostać i tyle pozostanie

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nie ma możliwości dołatowania konta AF . Jeśli nie spodziewasz się w najbliższym czasie wpływu ze sprzedaży poproś kupujacego  o dane do przelewu .

oznacz moderatorów