anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak dokładnie przebiega Kup teraz z perspektywy sprzedającego??

Client:40670461
#7 Wielbiciel#

Sprzedaję przez Kup teraz. Kupujący poprosił o mój nr telefonu, po czym otrzymałam sms od "Allegro" (?) o treści:

"Nowa informacja #139254: [edytowano] Po wejściu w ten link otwiera się strona przypominająca Allegro lokalnie, mam adres Kupującego (?),  informację "Jak tylko otrzymasz środki na swoja kartę, wyślij towar do kupującego według danych" i przycisk "Dalej" - mam wybrać nazwę swojego banku i podać kod, jakim się loguję... Na tym się zatrzymałam...

Czy tak właśnie przebiega Kup teraz z perspektywy sprzedającego czy to fałszywy link...?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Oszustwo, nic nie podawaj.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

NIE !!!!! TO oszustwo ... uważaj  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40670461 Jest to próba wyłudzenia danych. Dzięki za zgłoszenie, przekazałam tę stronę do zablokowania. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40670461
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. A jak powinna przebiegać taka transakcja - pytam na przyszłość, bo nie znalazłam nigdzie takiego opisu...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40670461 Nigdy nie przyjdzie do Ciebie wiadomość z linkiem do odebrania płatności. 🙂 Po sprzedaży na Allegro Lokalnie status płatności sprawdzisz w zakładce Zamówienia od kupujących. Gdy kupujący zapłaci za przedmiot, damy Ci też o tym znać mejlowo.

ko_alka_0-1674398222235.png

Wtedy będziesz mógł wypłacić środki ze swojego konta Allegro Finanse (w zakładce Środki i historia operacji). Żeby wypłacić środki, musisz zweryfikować swoje konto i aktywować wypłaty w zakładce Ustawienia wypłat

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:40670461
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo 🙂

oznacz moderatorów