anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak działa sprzedaż na Allegro?

Kuczek071
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem bo się obawiam czy wszystko jest dobrze a konkretnie chodzi mi o to że wystawiłem produkt na allegro i kupujący dokonał zakupu , widzę że przelał gdzieś pieniążki na allegro i moja pytanie jest takie jak to działa teraz mam wysłać produkt do kupującego a później prześle mi te pieniądze allegro na konto czy pierw czekać aż dojadą pieniądze i później wysłać paczkę ?? Nie mogę znaleźć nr do jakiegoś konsultanta z allegro i nie mam jak pobrać informacji, chore jest to że tak ciężko o numer do jakieś info linii 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

cookie000
#15 Entuzjasta#

@Kuczek071 

Ładnie zaczynasz ;]

Najpierw należy poczytać jak to działa, a potem zacząć sprzedawać. Dla własnego spokoju.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza

Jeśli masz wpłatę z góry, to powinna się pojawić tu:

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

oznacz moderatorów

Kuczek071
#7 Wielbiciel#

No i jest tam wpłata ale jest napisane że Wypłaty nieaktywne payu 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kuczek071  tak jak masz kasę na koncie allegro to już możesz wysłać

Jak wypłacić pieniądze poczytaj

Konfiguracja konta do wypłat 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Kuczek071 pieniądze są na Twoim saldzie tutaj, ale żeby je wypłacić na konto bankowe musisz aktywować konto do wypłat. 
Aby to zrobić kliknij [aktywuj konto do wypłat] tutaj  wypełnij formularz, dane właściciela konta bankowego muszą być takie same jak właściciela konta Allegro, a przelew weryfikacyjny musi być wykonany z konta podanego w formularzu. Aktywacja w przypadku operatora PayU trwa do 3 dni roboczych. Te środki są na Twoim saldzie PayU, więc kupujący zapłacił i powinieneś możliwie jak najszybciej wysłać jego zamówienie. Nie musisz czekać na weryfikację konta do wypłat, aby to zrobić.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów