anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak eksportować swoje oferty do pliku Excel

motosila_pl
#7 Wielbiciel#


Wszytkie produkty byli importowane/wystawione na Allegro pojedynczo (nie poprzez plik, każdy produkt był dodawany ręcznie)

Teraz potrzebujemy masowego edytowania - cena i ilość się zmieniły, w zakładce "Moje oferty" przetwarzać to za długo

Jak pobrać te towary do pliku Excela, aby wszystko od razu przetworzyć?

Gdzie o tym można przeczytać?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@motosila_pl, możesz masowo edytować oferty z pliku csv. Tu znajdziesz więcej na ten temat.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

motosila_pl
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób pobrać towar do raportu? Wprowadzałem ich ręcznie jeden po drugim - nie ma raportu, który można pobrać i edytować

oznacz moderatorów

motosila_pl
#7 Wielbiciel#

Czy mogę dostać odpowiedź?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@motosila_pl Przepraszam Cię, że musiałeś czekać. Możesz wygenerować raport z danymi w formacie CSV: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/pobieranie-swoich-danych/utworz-raport. W tym miejscu możesz wybrać dane dotyczące wskazanych ofert. Tu poczytasz więcej na ten temat.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

motosila_pl
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Obejrzyłem exportowane dane dotyczące ofert.


Jest "Dane dotyczące wystawionych ofert", ale nie ma cen towarowych, a korektę komplikuje fakt, że plik nie zawiera kodu EAN, nie ma możliwości dopasowania go do pliku dostawcy.


Proszę powiedzieć - czy są jakieś inne opcje eksportowania, najlepiej konfigurowalne.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@motosila_pl, we wskazanym wyżej linku możesz wygenerować raport, który będzie zawierał "Tytuły i numery ofert, daty wystawienia i zakończenia ofert, liczby wystawionych przedmiotów.".

Jeśli chcesz dokonać zmian cen i ilości za pomocą pliku, musisz najpierw wystawić przedmioty pierwszy raz z pliku, a następnie zmienić ten sam plik i dodać ponownie w taki sposób.

Tymczasem wystawiłeś z formularza oferty po raz pierwszy, więc by zmienić ceny i ilości, musisz przejść do zakładki Moje oferty i tam zaznaczyć oferty i zmienić wszystko przez edycję grupową lub poprzez przejście do edycji konkretnej oferty.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów