anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam formę wysyłki na allegro paczkomat, tak jak zamówił Klient?

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Mam problem, ponieważ wystawiłem przedmiot z darmową dostawą, za pomocą allegro paczkomat. Mam już 5 ocen na 5 gwiazdek, więc powinienem mieć dostępną wysyłkę allegro paczkomat.

Klient wybrał opcję darmowej dostawy, wpisał paczkomat, niestety ja nie mogę tego w ten sposób wysłać, nie wskakuje mi taka opcja. Mam tylko opcje allegro poczta, allegro DPD, allegro UPS.

Jak mam to zmienić żeby wysłać przez allegro paczkomat, tak jak zamówił Klient?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

konto zamknięte
Nie dotyczy

@PROSS_POLSKA nie wystarczy mieć 5 opinii, trzeba spełnić jeszcze kilka warunków

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kategoria/allegro-smart

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA  

Poza tym usuń darmową dostawę bo nawet jak wskoczy Ci już Smart to i tak będziesz musiał płacić za dostawę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA Te 5 pozytywnych komentarzy musi być od pięciu różnych osób. Poza tym ustaw sobie metody dostawy zgodnie z tym; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA piszesz o zakupie kawy ?  tam masz w cenniku wysyłkę 0 zł kurier pocztex 😞 to nie ma nic wspólnego ze smartem, po prostu dałeś wysyłkę za 0 zł.

Jak wskoczysz w smarta to z ustawionych cen i przewoźników  jakie musisz dać z tej pomocy https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/jak-zdefiniowac-cennik-dosta... allegro samo przekreśli i oznaczy Twoje dostawy 🙂

A teraz nie wyślesz tego za darmo paczkomatem 😞 nadaj kurierem na swój koszt jak w aukcji bo możesz dostać po gwiazdkach chyba że to nie ta aukcja ale jak dałeś ręcznie 0 zł to nie jest smart 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Dzięki, na razie wskoczyła mi cena 1,99 zł Pocztex, więc tak zmieniłem. Dzięki za pomoc

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA 

A powinna Ci wskoczyć 11,99 zł 😂  Wciąż będziesz dokładał do dostaw z takim cennikiem.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  może @PROSS_POLSKA  zapomniał wstawić 1 z przodu

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:44052296   Nie zapomniał bo zajrzałam do jego cennika i ma tam cenę 1,99 zł

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Ok, to się wszystko zgadza, dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

W ofercie dostaw, mam coś takiego:

Od 8 kwietnia do 31 sierpnia 2021 trwa promocja. Za przesyłki w ramach Allegro Smart! zapłacisz:

  • Allegro Pocztex Kurier 48 - 1,99 zł brutto

 

Wybrałem to jako jedną z metod wysyłki, mimo oferty dalej będę płacić 11,99?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@PROSS_POLSKA 1,99 to ty zapłacisz Allegro jako bonus, a kupujący ma zapłacić 11,99

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA  Wszystko pokręciłeś. 1,99 zapłacisz dodatkowo za każdą sprzedaż w smarcie.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Ok, czyli jeżeli ktoś ma wykupiony pakiet Smart, to nic nie zapłaci ja za to zapłacę 1,99 zł.

Ok czyli muszę zmienić na 11,99 zł.

Teraz dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA   Wreszcie załapałeś 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

😂😎Dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA  

Jak ustawisz cenę 11,99 zł to klient, który kupi w smarcie nie zapłaci za dostawę a ty zapłacisz 1,99 zł Allegro. Jeśli klient kupi poza smartem to zapłaci 11,99 zł za dostawę a ty nie dołożysz nic.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PROSS_POLSKA  O prowizji od kosztów dostawy mam nadzieję wiesz 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

PROSS_POLSKA
#8 Zapaleniec#

Tak, wiem. Z ustawieniem transportu miałem problem 🙂

oznacz moderatorów