anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam zmienić dane do wypłat?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Próbuję zmienić dane do wypłat i muszę zmienić dane właściciela rachunku. Po uzupełnieniu w okienku danych, zmieniam imię i nazwisko, przerzuca mnie wtedy na "Dane osobowe" - Aktywacja konta, ale dalej już nic nie można zrobić. Widzę tylko "Status konta" - Sprzedaż aktywna. Pomocy!

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
xyz96
#21 Demiurg#

Dane osobowe właściciela rachunku muszą być takie same jak dane osobowe właściciela konta Allegro. Nie możesz tam wpisać cudzego konta.

oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Jasne. Wcześniej nie korzystałam z wypłat z Allegro. Jestem współwłaścicielem konta bankowego, więc jak rozumiem, muszę wpisać jeszcze drugiego współwłaściciela. Nie mogę tego niestety uzupełnić. Co robię źle?

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:40713119 Dane właściciela konta Allegro i konta bankowego muszą byc identyczne. NIE MOGĄ być podani współwłaściciele. Musisz mieć własne konto.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:40713119 Musisz tam wpisać własne konto bankowe, założone na własne dane osobowe.

Jeżeli jesteś współwłaścicielem konta bankowego z mężem, możesz dopisać męża jako współwłaściciela konta Allegro - wtedy weryfikacja może się udać.

oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Zrobiłam. Nie działa

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

To przepisz całkowicie konto Allegro na męża.

oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

To ja nie mogę być właścicielką konta na Allegro, bo jestem współwłaścicielką konta bankowego? Dziwne

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Możesz, ale musisz tam wpisać własne konto bankowe do wypłat.

oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Podsumowując:

1. Czyli nie mogę być współwłaścicielką konta bankowego, jeśli chcę mieć konto na Allegro.

2. Mój mąż może być właścicielem konta na Allegro będąc tym samym współwłaścicielem tego samego konta.

Dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

2. Mąż byłby wtedy głównym właścicielem konta w banku. Być może wtedy weryfikacja by się powiodła.

oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

ok. Dzięki

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40713119 czy dobrze rozumiem, że chciałabyś zmienić numer rachunku do wypłat? Czyli 29***01 zamienić na 10***07? I jesteś współwłaścicielką konta w banku, a jako właściciela rachunku próbujesz podać nazwę firmy? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Odwrotnie. Czyli chcę podać moje prywatne konto.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40713119 dziękuję, to jeszcze dla pewności, czyli prawidłowe dane i te, które chcesz wprowadzić to Twoje imię i nazwisko jako dane właściciela rachunku i numer konta 29***01?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:40713119
#7 Wielbiciel#

Jestem współwłaścicielką rachunku i jak rozumiem, w tym punkcie powinnam podać dwa nazwiska, męża i moje

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40713119 okej, teraz wszystko jasne, daj mi proszę chwilę, skonsultuję jak możesz zmienić te dane i wrócę tutaj z odpowiedzią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:40713119 wracam z odpowiedzią 🙂 danych takich jak imię i nazwisko właściciela konta nie zmienisz samodzielnie, w Allegro Finanse zawsze są widoczne dane właściciela konta Allegro. Dane Twojego małżonka zostały dodane do konta Allegro, dlatego wykonaj proszę przelew weryfikacyjny jeszcze raz z rachunku, który podałaś do wypłat (czyli 29***01), wtedy operator PayU będzie mógł dokonać pomyślnej weryfikacji i wszystko powinno działać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów