anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam zwrocic towar do kupujacego przez paczkomat?

Janinabogusia
#7 Wielbiciel#

Jak mam zwrocic towar do kupujacego przez paczkomat .Kupujacy napisal przez platforme Allegro ,ale ja nie wiem gzie tego szukac?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#
  1. W zakładce Kupione znajdź przedmiot, który chcesz zwrócić i kliknij szczegóły. Wybierz opcję zwróć część lub całość zakupu, wypełnij dane i kliknij zgłoś zwrot sprzedającemu. Jako sposób wysyłki wybierz Allegro InPost i wygeneruj kod zwrotu. Dla zakupu w jednej ofercie możesz wygenerować tylko jeden kod (niezależnie od ilości przedmiotów kupionych w ramach tej oferty). Poinformujemy sprzedającego, że chcesz zwrócić przedmiot i przekażemy mu informacje na temat wybranego przez Ciebie sposobu wysyłki.
  2. Przygotuj przesyłkę. Adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że użyjesz kodu zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS:

    • Jeśli zwracasz paczkę Allegro Paczkomaty 24/7 InPost, umieść kod zwrotu na paczce i udaj się do dowolnego paczkomatu. Na ekranie paczkomatu wybierz Nadam paczkę, a następnie Mam specjalny kod. Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Możesz też udać się z paczką do Punktu Obsługi Klienta InPost.
    • Jeżeli zwracasz przesyłkę Allegro Kurier24 InPost, której waga nie przekracza 25 kg i jej wymiary na to pozwalają - udaj się do dowolnego paczkomatu i postępuj tak jak w przypadku przesyłki Allegro Paczkomaty InPost.
    • Jeżeli zwracasz przesyłkę Allegro miniKurier24 InPost, udaj się z nią i z kodem zwrotu do Punktu Obsługi Klienta InPost lub do dowolnego paczkomatu i postępuj tak jak w przypadku przesyłki Allegro Paczkomaty InPost.

Listę Punktów Obsługi Klienta InPost znajdziesz w pliku PDF na stronie informacyjnej.

Zobacz, co możesz zrobić, jeśli nie dotarł do Ciebie kod zwrotu.

Masz 14 dni na wygenerowanie kodu zwrotu (licząc od momentu odebrania przesyłki) i następnie kolejne 14 dni na odesłanie paczki. Darmowy zwrot dostępny jest wyłącznie dla zarejestrowanych Klientów Allegro. Ewentualne pytania w sprawie realizacji zwrotu kieruj bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta InPost.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

(uwaga: zwroty nie dotyczą sprzedawców prywatnych) 🙂

oznacz moderatorów