anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę aktywować Odroczoną Płatność dla firm na kontach Allegro należących do jednej firmy?

Biurtop
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry, aktywowaliśmy Odroczoną Płatność na jednym z kont Allegro 26.02. Aktualnie dostosowaliśmy kolejne konto do wymogów Allegro Biznes i chcemy aktywować w/w usługę przed 7 marca. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI W OPCJACH NA KONCIE!!! Było to tylko dostępne przy pierwszej aktywacji, ale teraz nie ma takiej opcji na kolejnym koncie. Niedopatrzenie ze strony informatyków?!?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Biurtop napisz do nas proszę na adres:  odroczonaplatnoscdlafirm@allegro.pl
z informacją, na których kontach chcesz dodać usługę odroczonej płatności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Biurtop
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, kolejna sprawa to wg promocji:

Sprzedawaj na Allegro do firm

powinniśmy otrzymać możliwość jej aktywacji w centrum zniżek. Nie mamy info ani o weryfikacji kont, ani możliwości aktywacji tej promocji,. Czy coś jest z naszej strony nie tak? Z naszej strony dostosowaliśmy 2 konta do wymogów tej promocji przed 7 marca, ale opcja aktywacji się nie pojawiła. Dlaczego?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Biurtop konsultuję Twoje zapytanie, gdy otrzymam odpowiedź, wrócę z nią tutaj. Zachęcam Cię do skorzystania z możliwości zadania pytań dotyczących Allegro Biznes naszemu ekspertowi. W tym wątku możesz je zadać już dziś, a nasz Ekspert odpowie na nie jutro 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Biurtop otrzymałam informację, że udało Ci się aktywować promocję na koncie, z którego piszesz. Mam nadzieję, że teraz wszystko się zgadza, gdybyś miał jakieś pytania dotyczące Allegro Biznes, zachęcam Cię do zadania ich naszemu ekspertowi w wątku. Pozdrawiam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów