anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę go ponownie zmienić? Nie widzę opcji zmiany.

HBFlashFloodLLC
#8 Zapaleniec#

Witam, moje zgłoszenie do sklepu zostało odrzucone, czy mogę je zmienić? Jak mogę go ponownie zmienić? Nie widzę opcji zmiany.
Chcę wrócić do strony błędu, aby ją zmienić, ale nie mogę wrócić, co mogę zrobić? Co powinienem zrobić, aby zmienić go ponownie?

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@HBFlashFloodLLC Czy możesz doprecyzować, co masz na myśli? Jakie zgłoszenie do sklepu? 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

HBFlashFloodLLC
#8 Zapaleniec#

Mój wniosek o rejestrację w sklepie Allegro został odrzucony.
Powód brzmiał: „Rejestracja konta na platformie Allegro nie powiodła się, ponieważ podane dane nie mogły zostać pozytywnie zweryfikowane. Ponowna weryfikacja nie była możliwa”.
Chciałbym naprawić błąd, ale nie widzę takiej opcji. Chcę wrócić do strony błędu, aby go zmienić, ale nie mogę wrócić, co mogę zrobić? Co mogę zrobić, aby zmienić go ponownie?

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

oznacz moderatorów

HBFlashFloodLLC
#8 Zapaleniec#

Zarejestrowałem się w sklepie Allegro i mój wniosek o rejestrację sklepu został odrzucony.
Powód brzmiał: „Rejestracja konta na platformie Allegro nie powiodła się, ponieważ podane dane nie mogły zostać pozytywnie zweryfikowane. Ponowna weryfikacja nie była możliwa”.
Chciałbym naprawić błąd, ale nie widzę takiej opcji. Chcę wrócić do strony błędu, aby go zmienić, ale nie mogę wrócić, co mogę zrobić? Co mogę zrobić, aby zmienić go ponownie?

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)

oznacz moderatorów

HBFlashFloodLLC
#8 Zapaleniec#

Zarejestrowałem się w sklepie Allegro i mój wniosek o rejestrację sklepu został odrzucony.
Powód brzmiał: „Rejestracja konta na platformie Allegro nie powiodła się, ponieważ podane dane nie mogły zostać pozytywnie zweryfikowane. Ponowna weryfikacja nie była możliwa”.
Chciałbym naprawić błąd, ale nie widzę takiej opcji. Chcę wrócić do strony błędu, aby go zmienić, ale nie mogę wrócić, co mogę zrobić? Co mogę zrobić, aby zmienić go ponownie?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@HBFlashFloodLLC proszę oczekiwać na odpowiedź w tej sprawie, która nadejdzie w zgłoszeniu mailowym nr 44658621.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

HBFlashFloodLLC
#8 Zapaleniec#

Ok, dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów