anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić właściciela rachunku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Witam, jak mogę zmienić właściciela rachunku? Po wejściu w zmianę danych do wypłat - zmień dane - popraw, piszę mi że status konta sprzedaż aktywna i nie mogę go zmienić. Co w takiej sytuacji mogę zrobić?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Ale nawet jeśli wejdę w ten formularz to mnie przeniesie do tej zmiany danych to w momencie kiedy klikam popraw przy zmianie właściciela rachunku pisze mi że status konta sprzedaż aktywna

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale jak chcesz zmienić właściciela? nr rachunku to tak.

oznacz moderatorów
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

W sensie podałem złe imię i nazwisko właściciela rachunku i przez to nie mogę wypłacić pieniędzy ponieważ imię i nazwisko nie zgadza się z kontem bankowym

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50382838 Cześć. Rozumiem, że chcesz zmienić konto, na które będą przychodziły wypłaty z Allegro Finanse? Dane na koncie Allegro i koncie bankowym muszą być identyczne, zatem właściciel konta Allegro musi być również właścicielem rachunku bankowego i nie można go zmienić na inną osobę. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Tak, w zakładce 

Dane i ustawienia wypłat dla rachunku PayU
Zmień - zmień dane - i przy właściciel rachunku klikam popraw, po kliknięciu pisze tylko status konta sprzedaż aktywna
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50382838 Właściciel konta Allegro powinien zlecić przelew ze swojego konta, zrobi to z poziomu zakładki Ustawienia wypłat.

Jeśli właściciel konta na Allegro nie ma swojego rachunku bankowego, może zlecić wypłatę przekazem pocztowym (tutaj instrukcja: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Jeszcze jedno pytanie nie widzę nigdzie opcji wypłatę przekazem pocztowym.

Jest tylko przelewy24 oraz PayU

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50382838 Tutaj jest instrukcja z przesłanego przeze mnie wyżej artykułu.

Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Aby wypłacać pieniądze przekazem pocztowym:

  1. Przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij link, który się wyświetli.
  2. Zaznacz, że chcesz wypłacać pieniądze przekazem pocztowym.
  3. Sprawdź, czy adres do wypłat jest poprawny.
  4. Określ, kiedy chcesz dostawać powiadomienia mejlowe.
  5. Kliknij [aktywuj wypłaty].
  6. Kliknij wypełnij formularz.
  7. Formularz zapisze się na Twoim komputerze. Wydrukuj go i podpisz.
  8. Skan podpisanego formularza wyślij na przekazy@payu.pl. Zrób to z adresu mejlowego, który jest przypisany do Twojego konta Allegro.
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Klikam w ustawienia wypłat i żaden link mi się nie wyświetla

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50382838 Nie wyświetla Ci się link pod "aktywować wypłaty teraz"?

ko_alka_0-1649792005647.png

W takim razie prześlij mi zrzut ekranu z tego, co Ci się wyświetla po przejściu do tej zakładki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kliknij tam gdzie masz nr konta bankowego.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli konto na allegro jest twoje i ty jesteś właścicielem to musisz być także właścicielem konta w banku i tyle. Możesz raz w m-cu wypłacić przekazem pocztowym do 800zł ale jak kwota przekracza te 800 to się nie da.

oznacz moderatorów
Client:50382838
#8 Zapaleniec#

Już mam dziękuję wam za pomoc

 

oznacz moderatorów