anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mogę zmienić wystawioną ocenę? wpisałem po jednej gwiazdce, a chciałem dać komplet,

jaksa222
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

xyz96
#21 Demiurg#

Poproś o usunięcie komentarza tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201 Potem możesz go wystawić ponownie w zmienionej wersji.

Pamiętaj, że nie masz obowiązku zmiany komentarza, o ile jest zgodny z prawdą, to Twoja subiektywna ocena i nikt nie może na nią wpływać. Jeśli sprzedawca zastrasza Cię sądem, nie daj się nabrać - oni teraz wysyłają gotowce ściągnięte z netu w celu zastraszenia, ale do sądu nie idą, ponieważ wiedzą, że sami ponieśliby tylko koszty sądowe.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 klient się pomylił, a ty od razu o zastraszaniu przez sprzedawcę. Opamiętaj się i nie oczerniaj sprzedawców bez powodu.

@_HolaOla_ 

„.....oni teraz wysyłają gotowce ściągnięte z netu w celu zastraszenia, ale do sądu nie idą, ponieważ wiedzą, że sami ponieśliby tylko koszty sądowe.”

czy to nie jest oczernianie konkretnej grupy zawodowej, naprawdę kupujący muszą na podstawie takich bzdur wyrabiać sobie opinie o Allegro i sprzedających tutaj?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dodam, że jeden ze sprzedawców nawet pisał tu o tym wprost, że taka metoda jest wysoce skuteczna i wielu kupujących po wysłaniu takiego gotowca komentarze usuwa. Świadczy o tym także to, że wielu kupujących skarży się tutaj na tego rodzaju nękanie, a nawet są cytowane te pisma, pełne błędów i nielogicznych, niezgodnych z prawem sformułowań.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96 jeden, to jeszcze nie wszyscy. Odrobina logiki nie boli.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Możesz dać linka do tego posta, w którym "jeden ze sprzedawców pisał tu o tym wprost, że taka metoda jest wysoce skuteczna i wielu kupujących po wysłaniu takiego gotowca komentarze usuwa" (szczególnie interesuje mnie ten fragment, w którym rzekomo przyznaje się do wysyłania gotowców z neta)?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere @konto zamknięte A który sprzedawca daje....gratisy, chcę go poznać.🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 ja daję 😁 Symboliczne, ale daję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte To jak biorę....symbolicznie.🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 🤣 Masz wpunkt 😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@jaksa222 jak chcesz dać wszystkie gwiazdki, to musisz kliknąć na ostatnią gwiazdkę, a nie na pierwszą 🙂

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@jaksa222 cześć

zanim zmienisz ocenę poczekaj , aż sprzedawca dotrzyma słowa i dostaniesz to co ci obiecał .

nie wierz w żadne obiecanki cacanki dopóki nie zobaczysz obiecanego gratisu albo kasy na koncie .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 to twój sposób na tanie zakupy? 

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

nie rozumiem

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 czego nie rozumiesz. Piszesz o wyłudzaniu gratisów i kasy za komentarze, tak jakby to było normalne. @jaksa222 spytał się tylko jak zmienić liczbę gwiazdek, bo się pomylił. Ani słowem nie wspomniał o wymianie gwiazdek na jakiś gratis.

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte masz rację , sprzedawcy obiecują kasę i gratisy za zmianę komentarza . to nie jest normalne .  jaksa222 napisał że chce zmienić ocenę . ani słowem nie wspomniał że się pomylił . najpierw dał po jednej * , a potem chciał dać komplet . wiadomo dlaczego zmienił zdanie .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 jak dostaniesz gratis albo zwrot kasy, to zakup nagle okazuje się udany 🤔 to właśnie nie jest normalne. 

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte widzisz to ? https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-ponownie-usun%C4%85%C4%87-ocen%C4%99-sprzedaj%C4%85cego/m-p/170179#M55164 

kolejny sprzedawca obiecał pieniądze za usuniecie negatywa ale się nie wywiązał . dlatego nie wolno wierzyć sprzedawcom w żadne obiecanki cacanki . zawsze najpierw naprawienie szkody a dopiero potem zmiana komentarza . nie inaczej .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:98572120 po pierwsze, nie jestem zwolenniczką płacenia za usuwanie negatywów. Negatyw ma ostrzegać innych kupujących, że mogą u danego sprzedawcy trafić na problemy. Po drugie, kupujący już się nauczyli, że w ten sposób można obniżyć koszt zakupów i wykorzystują to nagminnie. W tej sytuacji, dla uczciwych kupujących i sprzedających, system komentarzy jest nic nie wart. Każdy ma swoje standardy etyczne. Tobie pasuje taka sytuacja, a mi nie pasuje. 

oznacz moderatorów

Client:98572120
#13 Ambasador#

@konto zamknięte mi nie pasuje taka sytuacja że sprzedawca korumpuje kupującego  i fałszuje system komentarzy . takich sprzedawców powinno się banować z allegro . ale nie można zabronić reklamacji . kupujący może żądać obniżenia ceny na wadliwy produkt i sprzedawca może się zgodzić . wtedy można zmienić opinię , ale dopiero jak sie sprzedawca wywiąże . nie wcześniej .

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów