anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zrobić przelew z konta Revolut do weryfikacji

Client:50340115
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem odnośnie zrobienia przelewu 1zl z konta Revolut ponieważ jak biorę zrób przelew wyskakuje mi że mam wybrać bank z jakiego chce zrobić przelew a niestaty Revolut takiego nie ma i mam problem z wysłaniem 1zl do weryfikacji że podane konto na allegro należy do mnie proszę o pomoc jak można zrobić ten przelew 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot 2024-03-18 at 17-14-14 Aktywacja revolut przelewy24.png

oznacz moderatorów

Client:50340115
#7 Wielbiciel#

Ale ja jeszcze nie mogę zrobić właśnie przelewu na PayU bo nie pokazuje banku z którym działa Revolut 😢 jak mogę to zrobić ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1728926670643.png

 

oznacz moderatorów

Client:50340115
#7 Wielbiciel#

Witam a gdzie jest ta zakładka i gdzie jest ten przelew weryfikacyjny można pokazać więcej gdzie to zrobić ja blady jestem w tym i nie wiem gdzie to zrobić 

oznacz moderatorów

Client:50340115
#7 Wielbiciel#

IMG_1881.png

 I jak mam zrobić ten przelew jak nie mogę wybrać banku Revolut a z innego banku nie mogę chyba zrobić przelewu do weryfikacji nawet jak ktoś poda mi blika prawda ? Musze zrobić z tego swojego a nie mam pojęcia jak wybrać i co wybrać żeby zrobić przelew ze swojego 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:50340115 informacje jak wykonać przelew z konta w Revolut znajdziesz tutaj, w części "Jak prawidłowo aktywować wypłaty na rachunek Revolut". 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów