anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zwiększyć ilość wystawionych na licytacji rzeczy w przesyłce?

MAMY ROZWIĄZANIE!
extra767
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem kilka licytacji, gdyby jedna osoba wygrała kilka mógłbym te rzeczy wysłać jedną paczką, jednak przy wystawianiu ustawiłem maksymalną ilośc rzeczy w paczce na 1. Czy mogę to teraz jakoś zwiekszyć jeżeli już dana rzecz jest licytowana? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:58025408
#12 Orędownik#

nie da się modyfikować aukcji i jej cenników po złożeniu ofety, możesz odwołać ofertę i wtedy zmienić cennik, a klient złoży ofertę ponownie

oznacz moderatorów
extra767
#7 Wielbiciel#

Czyli po skończeniu licytacji nie ma żadnej opcji żeby zmniejszyć koszt do jednej wysyłki?

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

nie ma takiej opcji, kupujący bedzie widział w formularzu zapłaty cenę przesyłki taką jak wpisałeś, czyli sumę kosztów przesyłki

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@extra767 Możesz podać kupującemu numer konta do wpłaty, na które on Ci przeleje koszt przedmiotów + jeden koszt wysyłki, a Ty to nadasz tradycyjnie, poza Allegro.

oznacz moderatorów
extra767
#7 Wielbiciel#

Ale wtedy osobno będę musiał opłacić prowizje dla allego? 

oznacz moderatorów
Client:58025408
#12 Orędownik#

tak, allegro pobiera prowizje od sprzedanego/wylicytowanego przedmiotu razem licząc z ceną wysyłki

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@extra767 Wlicz mu tę prowizję w cenę wysyłki. Pewnie będzie taniej niż by płacił każdą przesyłkę oddzielnie 🙂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@extra767 Jest pewna możliwość - tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy w "sposobie obliczania kosztów dostawy" możesz włączyć opcję "klient ma możliwość wpisania innego kosztu dostawy" (wtedy kupujący będzie miał możliwość wpisania kosztu dostawy ustalonego z Tobą).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów