anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak mozliwe ze naliczacie cos z lutego co jest zaplacone

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

jak to mozliwe ze o 23.46 30.06.2023 naliczacie jakies prowizje pare minut przed rozliczeniem miesiaca gdzie nic niesprzedalem analiczenie jest z 2 lutego ludzie gdzie juz zato mnie ukaraliscie i placilem a po tylu miesiacach znowu cos kazecie placic 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@fogtsprzedaz 30.06.2023r. otrzymałeś od nas wiadomość mailową (korespondencja numer 34390495), w której nasz pracownik szczegółowo wyjaśnił Ci, dlaczego naliczyliśmy te opłaty na Twoim koncie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@fogtsprzedaz Uważaj bo takie pomówienia jak "zł.....j" mogą być karalne. Prowizje od sprzedaży znałeś wczesniej - prawda? Odpowiadaj im merytorycznie, nie wiem czy cos wskórasz ale będą wieksze szanse niż przy tym co napisałeś.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

tak znalem ale nic niesprzedalem a mam naliczone proste i to z lutego wystawiaja fakture 14minut przed rozliczeniem czerwca

oznacz moderatorów

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

mam dosyc tego allegro sprzedajacy maja racje co do tego portalu czas rozejsc sie pozegnac sie z tym portalem ceny wysokie prowizje porazka niepotrafia wystawic faktury prawidlowej omijaja prawnie wszystko a jak raz potrzebowalem pomocy bo mnie okradli tu to napisali mi ze niemaja takiej mocy prawnej sami sobie zaprzeczaja 

oznacz moderatorów

fogtsprzedaz
#7 Wielbiciel#

jak usunac konto

oznacz moderatorów