anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak nadać Allegro przesyłka polecona?

Precious79
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo.  Ciągle drukują się etykiety z automatu na kurier 48....nie ma możliwości zaznaczenia opcji przesyłka polecona... 

Allegro ciągle mnie "rżnie " na 5zł. Kto mi to zwróci?  I dlaczego dowiaduję się o tym "przypadkiem" sprawdzając historię rozliczeń. 

Czy można anulować tak wygenerowaną etykietę(przesyłka jeszcze nie nadana) I w jaki sposób nadać poprawną przesyłkę??? Czy na prawdę muszą być takie problemy? Śmiechu warte... człowiek się cieszy z każdego zamówienia a tu taka du....pa🤔🤔 serio? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Precious79 Z jakiego narzędzia nadawczego korzystasz? Podaj mi proszę dokładny numer zamówienia i doprecyzuj proszę na czym dokładnie polega problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Precious79
#9 Pomysłodawca#

Właśnie udało mi się po wielu próbach nadać właściwą przesyłkę.  Korzystam z "nadaj przesyłkę " w zamówieniach z allegro.  Faktycznie jest już opcja "przesyłka firmowa polecona" ale musiałam posiedzieć i poczytać na społeczności o co chodzi. 

Ciekawe jaką kwotę teraz mi naliczy allegro- może będzie już dobrze.  Jeśli nie to będę zmuszona usunąć opcję wysyłki pocztą.  Jestem nowym sprzedającym i powiem szczerze że czasami mnie już boli głowa właśnie od tych przesyłek...terminów, cen, etykiet itd itd....zanim się człowiek zapozna jak trzeba ze wszystkim to swoje trzeba przejść....A niestety jest się szarpanym "po kieszeni" gdy się nie wie wszystkiego dokładnie... 

No nic....pomimo wszystko dziękuję za szybką reakcję i chęć niesienia pomocy ☺️ pozdrawiam ☺️

oznacz moderatorów