anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak naklejać etykiety

boryseczek29
#7 Wielbiciel#

Witam, jak drukujecie etykiety to naklejacie do paczki na tasme czy kupujecie specjalny papier do tego? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

serwis-texas
#20 Guru#

@boryseczek29 

Nie bardzo wiem w jakim kontekście pytasz? No specjalne rolki, do drukarki etykiet. Tam jest głowica więc nie trzeba tuszu za to papier musi być termiczny.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@boryseczek29 można jak piszesz na 2 sposoby , ale 1 i 2 ma wady .

- papier samoprzylepny .... miałem przypadki odarcia etykiety , ale oszczędzasz czas .

- taśma ......pochłania więcej czasu  ,ale nie ma problemu z odklejaniem w transporcie

Jest jeszcze 3-cia szkoła , którą stosuję - paczka owinięta transparentnym stretchem  ,etykieta pod folią .

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

I trzecią szkołę DPD traktuje jako NST doliczając słone opłaty.

Na etykiety są jeszcze przylgi kurierskie, kangurki, samoprzylepne. Można kupić na Allegro 🤣, ale poza bywają taniej.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@AGLOPRIMA2  bo to DPD to są mistrzowie w NST 🙂 ale dzięki za informację 🙂

@mdrogeria  to nie dotyczy bo omija DPD szerokim łukiem. Rozumiem że skanowanie paczek  transparentnym stretchem odbywa się bez przeszkód nawet na sortowniach?

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas często wysyłam produkty wrażliwe na wilgoć stąd stretch i ban na DPD , Inpost i Poczta nie maja problemów ze skanowaniem .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@boryseczek29 Kup sobie na Allegro "kangurki C6" > ja kupiłem opakowanie 1000 szt i mam na parę lat z głowy > a opakowania zaczynają się od 5 szt

oznacz moderatorów