anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odblokowac sprzedaz

elkamil86
#7 Wielbiciel#

Witam

W tamtym roku Allegro zablokowało mi konto z powodu niskiej jakości sprzedaży. Otrzymałem dwa słabe komentarze. I teraz pytanie moje jak to jest ze ktoś kto kupił przedmiot u mnie bo myślał ze będzie pasował ale nie pasował może wystawić złe opinie. dostałem dwie gwiazdki za przesyłkę mimo ze to ja płaciłem za nią nie kupujący. Następny niezadowolony był z powodu nabitych roboczogodzin na ciepłomierzu który był nowy. Wiec tłumaczyłem ze ciepłomierz był z 2019 roku a został zakupiony w 2021 i te godziny są aktywowane po wyjściu z fabryki. Jest to robione gdyż przepisy unijne mówią ze każdy ciepłomierz po upłynięciu 5 lat musi zostać wymieniony na nowy chodzi o legalizacje. Zaznaczę ze wszystkie wartości pomiarowe były zerowe. Sprzedałem tych ciepłomierzy koło 20 sztuk i nikt inny problemu nie miał. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@elkamil86 W sprawie blokady proszę Cię o kontakt przez ten formularz. Odpowiedzą Ci osoby, które znają szczegóły sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu na forum nikt nie pomoże, moderatorzy już nie wypowiadają się tylko odsyłają do DB.

oznacz moderatorów

elkamil86
#7 Wielbiciel#

Widzę właśnie 

dziwne jest dla mnie to ze ktoś kto dostaje paczkę i dodam ze wysyłka była za darmo czyli ja płaciłem za nią wystawia mi dwie gwiazdki a Allegro na to pozwala. Sprzedaje tez na innych stronach za granica **piiip** itp i tam to wyglada zupełnie inaczej. Nie wystawisz od tak negatywa tylko trzeba rozpocząć spór. No i nie ma takiego blokowania jak tu. Jeszcze sprzedaż rozumiem ale żeby zakupy blokować.

oznacz moderatorów

elkamil86
#7 Wielbiciel#

No i pytanie jak długo trwa taka blokada bo jak jest dożywotnia to niech powiedzą i się żegnamy

oznacz moderatorów

elkamil86
#7 Wielbiciel#

No i odpowiedź dostałem czyli się żegnamy. 

oznacz moderatorów