anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskac prowizję jeśli zwrot został wykonany bezpośrednio na konto kupującego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
RoboczeFhLIKU
#8 Zapaleniec#

Witam,  klient kupił u mnie dwie rzeczy lecz postanowił je zwrócić , ale twierdzi że nr konta który ma wpisany na allegro jest nie poprawy i prosił mnie o zwrot na inny nr konta czy w takim wypadku jest jakiś sposób na odzyskanie prowizji ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niepoprawny? Jak przelew za aukcje z niego wypłynął to i zwrot powinien pójść.  

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@RoboczeFhLIKU ale kasa wraca na konto z którego płacił, sprawdź czy to nie zakup na raty bo tam musisz oddać przez Allegro, pamiętaj że zgodnie z ustawą zwracasz tak jak płacił, podał ten numer konta w formularzy odstąpienia ? jak tak i masz ochotę oddaj na konto a allegro będziesz musiał podesłać potwierdzenie zwrotu na konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
RoboczeFhLIKU
#8 Zapaleniec#

Niestety trochę się pospieszyłam i oddałam na nr podany przez kupującego ;/ mój błąd mogłam sprobować przez allegro... 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@RoboczeFhLIKU wciąż możesz wystąpić o rabat transakcyjny za pomocą tego formularza. W zgłoszeniu załącz potwierdzenie zwrotu dla kupującego, możesz też przesłać zrzut z wiadomością od kupującego, w której prosi o zwrot na inny numer konta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
RoboczeFhLIKU
#8 Zapaleniec#

Dziekuję za pomoc

oznacz moderatorów