anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak opłacić zamówienie?

Client:81074579
#7 Wielbiciel#
  • Bożena i Krystyna z rodzinami jak zapłacić za ostatnią przesyłkę licznik trójfazowy ja nie rozumiem jak mam zapłacić p
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:81074579, Widzę, że Allegro kontaktowało się z Tobą telefonicznie. Jeśli chciałbyś, aby skontaktowano się z Tobą powtórnie, daj proszę znać, jaki termin w kontekście takiej rozmowy Ci odpowiada. Przekażę Twoją prośbę do odpowiedniego zespołu. Natomiast jeśli chodzi o to, jak opłacić przedmiot, opiszę to poniżej. 

Zakup na Allegro sfinalizujesz w następujący sposób:

  • Przez opcję "Kup teraz" - wystarczy, że w nią klikniesz, podasz dane do wysyłki, wybierzesz sposób dostawy i zapłacisz.
  • Przez licytację - wystarczy, że podasz maksymalną kwotę, jaką chcesz zapłacić i klikniesz w przycisk Licytuj. Jeśli oferowana przez Ciebie kwota będzie najwyższa w momencie zakończenia licytacji, kupisz przedmiot.
  • Poprzez dodanie przedmiotu/przedmiotów do koszyka - dodaj różne przedmioty do koszyka, kup i zapłać za wszystkie jednocześnie.

Myślę, że najłatwiej będzie Ci skorzystać z ostatniej możliwości. W tym celu dodaj produkt, który chcesz kupić, do koszyka i wejdź w zakładkę Koszyk. Następnie kliknij w pomarańczową belkę po prawej stronie z napisem "Dostawa i płatność".

Zrzut ekranu 2021-03-22 o 14.48.57.png

Sprawdź, czy Twoje dane są poprawne. Z tego miejsca możesz również wybrać sposób dostawy i metodę płatności.

Zrzut ekranu 2021-03-22 o 14.52.44.pngZrzut ekranu 2021-03-22 o 14.53.11.png

Dalsze kroki zależą od wybranej metody płatności. To, w jaki sposób Kupować na Allegro opisaliśmy również w naszym artykule w dziale Pomoc.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mr_oma Maja a taki fajny był post i popsułaś go nożyczkami....🤣

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pinsplash, musisz mi wierzyć na słowo, że zrobiłam to w dobrej intencji... 😉

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Przynajmniej trochę luzu w tym świecie "nerwów".🤣

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@milka1234567890 Chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkie Bożeny i Krystyny z rodzinami zajmujące się przesyłkami z licznikami trójfazowymi🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@pinsplash Jedna "krycha" wróciła na forum.🤣 Chcę w ich imieniu Ci podziękować za życzenia.😍

oznacz moderatorów