anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć koszty wysyłki sprzedanych przedmiotów w jeden, po zakończeniu licytacji?

cucktooz
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Sprzedający wylicytował około 20 przedmiotów, jednak każda wygrana aukcja generuje osobny koszt wysyłki paczkomatem. Chciałbym dowiedzieć się, jak mogę teraz zebrać te wygrane aukcje razem, żeby kupujący zapłacił za przesyłkę tylko raz.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

Niech kupujący zapłaci bezpośrednio na Twój rachunek bankowy za wszystkie przedmioty i jeden koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

cucktooz
#2 Obserwator#

Ale za każdą aukcję nalicza mu dodatkowo koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Bo próbuje płacić przez Allegro Finanse. Niech zapłaci bezpośrednio na Twoje konto, wtedy Ty mu policzysz jeden koszt wysyłki.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96  a sprzedawca ma 20 niezrealizowanych zamówień i po jakości sprzedaży 😞 przecież można zaznaczyć i opłacić razem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie można. Max w paczce 1, dopłata do kolejnej 8.99 zł.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cucktooz  Rada na przyszłość - zrób po ludzku cennik, ustaw w paczkomacie nawet 40 takich kart i kolejną sztukę 0 zł i problem zniknie .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cucktooz  Pewnie sam tak ustawiłeś cenniki. Na tej aukcji co oferujesz masz w paczkomacie ustawioną jedną sztukę i każdą następną płatną 8,99 zł. A to mała karta  przecież.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

cucktooz
#2 Obserwator#

No tak, nie wystawiałem nic od dłuższego czasu i zwyczajnie mi to umknęło. Pytam dlatego, czy można to edytować po fakcie, tak, żeby w papierach się wszystko zgadzało. Jestem umówiony ewentualnie na zwrot kasy jesli po bożemu zapłaci te chorą sumę za wysyłkę wszystkich osobno, tylko pytanie czy np będę mógł podać ten sam nr przesyłki do każdej aukcji?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cucktooz  Ja na Twoim miejscu zebrałabym te wszystkie przedmioty w jedną aukcję z wylicytowaną ceną i wysyłką paczkomatem i niech dokona ponownego zakupu a tamto anuluje. Teraz płacimy prowizję od kosztów wysyłki, więc będziesz miał dodatkowy kłopot gdy opłaci każdą aukcję osobno i do tego jakość sprzedaży poleci na łeb i szyję bo będziesz miał tylko jeden numer nadania do tylu aukcji.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cucktooz  Przy płatnosci przelewem na konto jeden minus nie będziesz miał możliwości wygenerować paczki z systemu allegro bo będzie cały czas widniała jako nie opłacona i będziesz miał 20 paczek nie nadanych w systemie co daje minusy do jakości sprzedaży, a jak masz smarta to klient też  z niego nie skorzysta  😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cucktooz  kupujący niech zaznaczy wszystkie i opłaci razem 🙂 

Możesz zapłacić za kilka przedmiotów zakupionych w różnych ofertach u jednego sprzedawcy. Wystarczy, że w zakładce Kupione zaznaczysz wybrane oferty i wybierzesz opcję "zapłać", która pojawia się na zielonej belce u dołu strony. Powoduje to utworzenie jednej płatności.

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupujących/licytacje-od-jednego-sprzedawcy-płatność/td-p/...

________
Κώστας
oznacz moderatorów