anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć ofertę z produktem ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Kayoko_pl
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem jak w tytule. Zarejestrowałem się w systemie GS1. Mam unikalny kod produktu, przynajmniej tak mi się wydaje, bo już widziałem różne tematy i wypowiedzi w tej kwestii. I jakbym nie robił to nie mogę połączyć oferty z produktem. Wie ktoś co można z tym zrobić żeby zadziałało ? Będę wdzięczny.Przechwytywanie.JPG

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

@Kayoko_pl Obrazek jest dla nas niewidoczny. Łączy się tu: zakładka ,, moje oferty ,, - akcje - powiąż z produktem - uzupełnij wymagane parametry .

oznacz moderatorów
Kayoko_pl
#8 Zapaleniec#

No i dokładnie tak robię. I wyskakuje mi to co wkleiłem. "Nie udało się połączyć z produktem 1 oferty. Oferta 10226306002 - Nie została podana propozycja wartości do wartości niejednoznacznej w parametrze 127768 " Cokolwiek by to miało znaczyć i o cokolwiek miało by chodzić ...

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kayoko_pl 

Kurczę, chińszczyzna tymi czerwonymi literkami napisana...

Pogrzebałam trochę i wyszło mi, że parametr 1227768 to parametr "Bohater", występujący w wielu kategoriach dla dzieci.

Może próbowałeś wystawić coś dla dzieci i nie wpisałeś albo nie wybrałeś bohatera?

Odpowiedź sugeruje, że brak połączenia z produktem nie jest związany z kodem produktu. Ale pewności nie mam. Sprawdź parametr "Bohater", wybierz albo wpisz coś (na przykład "Inny", "Pozostali" czy co tam jest do wyboru - i zobacz, czy wtedy zadziała.

oznacz moderatorów
Kayoko_pl
#8 Zapaleniec#

@Kasiulki2 dokładnie o to chodziło, wielkie dzięki 🙂

oznacz moderatorów
Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kayoko_pl 

A proszę uprzejmie😊

oznacz moderatorów