anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć ofertę z produktem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Jak połączyć ofertę z produktem jeżeli a) na allegro nie ma takiego produktu, a mój jest pierwszy, oraz b) jak połączyć z produktem, którego nie ma w tej kategorii, a za to jest w innej?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
_Likos_
#21 Demiurg#

@Wilczekstepowy  

A) jeśłi wypełnisz wszystkie parametry allegro stworzy produkt

B) wystaw w tej kategorii w której ten ten produkt już jest. Potem kiedy sie połaczysz z produktem klikasz : pracuj z katalogiem-> zgłoś bład w katalogu-> tam bedziesz mógł zgłosić ewentualna zmiane kategorii ( lub innych parametrów)

oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Dobrze. A jeżeli już oferta była wcześniej wystawiona z numerem EAN? I teraz do sierpnia Allegro wymaga połączenia, to można coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy w przypadku sytuacji
a) wyszukaj ofertę w zakładce Mój asortyment - jeśli wybierzesz w filtrze “połączenie z produktem” opcję “niepołączone”, szybciej znajdziesz szukaną ofertę, kliknij w Akcje, a następnie Edytuj, w sekcji Parametry produktu kliknij proszę w link [Wybierz produkt]. Przeniesiemy cię do wyszukiwarki, dzięki której znajdziesz produkt odpowiadający przedmiotowi z twojej oferty, gdy znajdziesz propozycję, która posiada takie same parametry co twój przedmiot, dodaj ją do swojej oferty, a następnie zapisz swoje zmiany.

b) najpierw sprawdź proszę czy kategoria, w której jest Twoja oferta nie jest w zbiorze podobnych kategorii, aby to zrobić wpisz proszę kod EAN w wyszukiwarkę na formularzu wystawiania i kliknij proszę "zmień" przy kategorii. Jeśli kategorie nie pasują do Twojej oferty to najlepiej jest napisać do nas z prośbą o dodanie kategorii, którą masz w ofercie do zbioru podobnych kategorii przypisanych do tego produktu w katalogu.

Oferty możesz edytować i w ten sposób zarządzać połączeniem z katalogiem w zakładce Mój asortyment.  


 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Super, dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów