anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć oferty - wielowariantowość?

homepet_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś już czasu prowadzę sprzedaż firmową na allegro. Jeszcze do niedawna, w poprzedniej szacie do zarządzania sprzedażą potrafiłam to zrobić, a teraz szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Mam wystawionych kilka aukcji z tym samym produktem, ale w różnych kolorach. Chciałam je połączyć w oferty wielowariantowe. Gdzie znajdę tę opcję? Kiedyś to było w 'moich ofertach', a teraz tego nie widzę. Proszę  o pomoc. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

konto zamknięte
Nie dotyczy

@homepet_pl wejdź w zakładkę „sprzedaż”, przejdź do „obsługa ofert” i w prawym górnym rogu jest „ wielowariantowość”.

oznacz moderatorów

homepet_pl
#7 Wielbiciel#

No właśnie nie mogę znaleźć tego "obługa ofert"... Może jest gdzieś na widoku i się śmieje ze mnie ale już któryś raz przeglądam wszystko i tego nie widzę... hmmm... sprzedaz.jpg

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

homepet_pl
#7 Wielbiciel#

To czytałam, dziękuję 🙂

I znalazłam tam informację: "Do łączenia ofert służy odpowiednie narzędzie. Znajdziesz je po wybraniu w panelu na stronie głównej Moje oferty > Moja sprzedaż > Wielowariantowość." ale nie mogłam tego znaleźć - wiem, że tak robiłam jeszcze kilka miesięcy temu gdy na allegro była inna szata graficzna. 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@homepet_pl Jeżeli jesteś na nowej odsłonie panelu, możesz również skorzystać z wyszukiwarki z prawej strony. Wpisujesz frazę i powinno Ci wyskoczyć .

DarkStoorM_0-1621957277248.png

Najlepiej stworzyć sobie zakładki, tak będzie jeszcze szybciej. Możesz pominąć cały ten panel wraz z wyszukiwarką. Dodajesz zakładki do folderu i sortujesz według nazwy.

Nawet zakładka z linkiem do wylogowania będzie wygodniejsza w obsłudze 🙂

oznacz moderatorów

homepet_pl
#7 Wielbiciel#

Oooo  super, teraz w końcu to mam! 🙂

 

I dziękuję za sugestię o zakładkach 🙂 Faktycznie muszę to ogarnąć i będzie prościej 🙂 Myślałam, że już sprawnie się posługuję allegro a jak pojawiła się ta nowa odsłona to sporo się pozmieniało i się gubię 😉

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Myślałam, że już sprawnie się posługuję allegro a jak pojawiła się ta nowa odsłona to sporo się pozmieniało i się gubię

Cały czas się zastanawiam, ile tam płacą za to by rzeczy proste skomplikować jak najbardziej 🙄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@homepet_pl Spróbuj wyczyścić lub zmienić przeglądarkę.

oznacz moderatorów