anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak postępować na Allegro.pl ze zwrotem wpłaty?

warmuztop
#7 Wielbiciel#

jak   postępować  na   Allegro.pl   ze  zwrotem    wpłaty .mam   mieć  środki   na   swoim   koncie  payU   JAK   WPŁACIĆ    PIENIĄDZE   NA    SWOJE   ŚRODKI    TAK   ABYM   MÓGŁ  JE   ZWRUCIĆ      WPŁACAJĄCEMU -  KUPUJĄCEMU  .   PROSZĘ      O   POMOC     NIE   WIEM   JAK    MAM   POSTĘPOWAĆ     PO MOCY    !!!!!!!!!!!!! . 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

konto zamknięte
Nie dotyczy

Kurde, weź to napisz jakoś porządnie, chaos wielki masz w tym poście 🙂

Jeśli kasa jest na AF, znaczy że możesz wypłacić sobie lub zwrócić kupującemu,
jeśli nic tam nie masz, to albo zwracasz na konto kupującego albo poczekaj aż coś sprzedasz 🙂

oznacz moderatorów

warmuztop
#7 Wielbiciel#

Witaj  ,  na  koncie  w  Allegro.pl  nie   mam  środków   ,  czy  można  wpłacić  na   swoje  konto  .Pozostaje   sprawa  wpłaty   prowizji   za   sprzedaż  ,   jeśli  zrobię   przelew   z  konta   na  konto   w   banku  ,  to  prowizje    za  sprzedż   muszę    i  tak   zapłacić  .  Proszę  o  kontakt   jak  mogę   tą   sprawę  najlepiej    rozwiązać . 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie możesz wpłacić sam na swoje konto Allegro aby oddać wpłatę przez Allegro. Takiej wpłaty na Twoje konto Allegro mogą dokonać tylko kolejni kupujący Twoje przedmioty - jeśli zapłacą, będziesz mógł z tego zwrócić klientowi. W regulaminie Allegro nie ma zapisu, który warunkowałby zwrot prowizji od zwrotu wpłaty przez Allegro Finanse, jeśli otrzymasz odmowę zwrotu, odwołaj się od decyzji;  https://allegro.pl/pomoc/odwolanie-od-decyzji-o-rabacie-transakcyjnym

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Po co chcesz okrężną drogą zwracać przez pośrednika? Zwróć normalnie, z konta na konto.

oznacz moderatorów

gumisioland
#8 Zapaleniec#

Ludzie! Po zmianie regulaminu przyznawania zwrotów rabatów transakcyjnych, zwracanie kasy przez Allegro Finanse jest warunkiem otrzymania zwrotu rabatu. Rozumiem Pana. Gdy wypłaci się wpłatę od Kupującego, a nic owego nie sprzeda i ma 0 zł, to nie można tak zwrócić - i to nie jest okrężna droga, tylko droga najkrótsza! Niestety Allegro nie umożliwia "doładowania" swojego rachunku w Allegro Finanse, co też uważam za manewr utrudniania ubiegania się o zwrot rabatu transakcyjnego i ogromne niedopatrzenie. Sprzedawcy!!! Masowo wnioskujmy do Allegro o umożliwienie zasilania rachunku w AF w celu zwrotu wpłat od Kupujących, wypłaconych np. automatycznie.

oznacz moderatorów