anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przenieść ogłoszenie wystawione z allegro lokalnie do allegro?

kolanoreki
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Jak można przenieść ogłoszenie z allegro lokalnie do allegro? Zawsze przy próbie wystawienia ogłoszenia przekierowuje mnie na allegro lokalnie - jak to wyłączyć lub zmienić?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Przenieść się nie da, trzeba wystawiać na zwykłym Allegro od nowa.

Aby wystawić na zwykłym Allegro kliknij "wystaw przedmiot" i na następnej stronie po prawej na dole zaznacz mały niebieski odnośnik "możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz".

Ogłoszenia wystawione na Lokalnie są też widoczne na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

kolanoreki
#7 Wielbiciel#

Przedmioty (nazwy w tytule) z allegro lokalnie nie są znajdowane po wpisaniu w przeglądarkę allegro. Dopiero po wybraniu opcji szukaj w opisach....

Co do wystawiania ogłoszenia, to u mnie jest taka sytuacja, że będąc na allegro wchodzę do wystaw przedmiot i automatycznie przekierowuje mnie do wystaw na allegro lokalnie... Czy są jakies ustawienia w personalizacji, że tak się dzieje???

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma  żadnych ustawień, zawsze przenosi z wystawianiem na Lokalnie przy koncie zwykłym. Wtedy trzeba kliknąć wspomniany wyżej odnośnik, po czym już wystawisz na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów

kolanoreki
#7 Wielbiciel#

ok. Dziękuje działa.

Szkoda tylko, że to jest takie upierdliwe:(.

Powinna być możliwość wyboru w samej opcji wystawiania - byłoby czysto i klarownie:).

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kolanoreki Ależ Twoje ogłoszenia z AL są widoczne na allegro https://allegro.pl/uzytkownik/kolanoreki również po wpisaniu tytułu w wyszukiwarkę https://allegro.pl/listing?string=xt-301

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kolanoreki
#7 Wielbiciel#

Teraz  jest oczywiście widoczne, ponieważ powtórzyłem oferty ale w allegro, a nie allegro lokalnie.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Mariusz

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kolanoreki Widoczna jest również ta z AL (mało tego, jest nawet promowana), zarówno w Twoim profilu, jak i w wyszukiwarce - nadal tego nie widzisz?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów