anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić nr listu przewozowego zwrotu z allegro

egosposia_pl
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Jak sprawdzić informacje czy klient zwrócił naprawdę towar skoro nie mam żadnej informacji z inpost czy allegro z nr przesyłki o zwrocie. Jak wyśledzić taką przesyłkę zwrotną ?

Klient mówi że wysłał. Ja mam tylko informacje na emailu że został zgłoszony zwrot bez listu przewozowego.

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Z tego co kojarzę, osoba zwracająca otrzymuje SMSa lub maila z nowym numerem przesyłki od Inpostu

oznacz moderatorów

egosposia_pl
#7 Wielbiciel#

Czy taka informacje czasem nie powinna być z automatu wysyłana dla sprzedawcy. Jak ja mogę być pewny że dana osoba nie kłamie że wysłała ?

 

klient twierdzi że nie ma nr listu przewozowego

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

U mnie w punkcie kurierskim jak ktoś nadaje zwrot inpost z kodem, to nie chcą brać kopii numeru listu bo mówią, że dostają potwierdzenie SMSem. Chyba mnie okłamali 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Nie kłamią, kiedyś robiłem zwrot przez paczkoamt i dostałem sms że paczka wyruszyła w droge do sprzedawcy, ale nie pamiętam czy był tam nr paczki do śledzenia, a jak mam zwrot smarta od klientów to nic nie wiem, dopiero kurier przynosi do sklepu zwroty 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

egosposia_pl
#7 Wielbiciel#

chore że nie widać czy klient wysłał, naprawdę nie dopracowane

 

jeden zwrot robiłem już ale kurier tylko wpadł i dał paczkę, żadnego info on nr listu nie było i nie ma

w panelu allegro, telefonie i emailu nie ma takiej informacji o przesyłce

oznacz moderatorów

Aulusik
#7 Wielbiciel#

Jako klient, podczas zwrotu dostajemy smsa o wyruszeniu paczki z paczkomatu. Niestety w sms jest sam numer przesyłki. Nie ma informacji na temat numeru zwrot ani adresata paczki 🙂 

oznacz moderatorów

exoryna
#14 Krzewiciel#

A dlaczemu masz zawieszone konto? 

oznacz moderatorów

Makasia1983
#8 Zapaleniec#

Ja też nadałam zwrot i nie otrzymałam smsa

oznacz moderatorów

Makasia1983
#8 Zapaleniec#

Nawet nie wiem czy przesyłka dotarła

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Sprawdzałaś, czy podany nr telefonu jest właściwy, taki jak przy zamówieniu jeśli nie wpisywałaś innego w formularzu zwrotu?

O ile się nie mylę, to przy nadaniu zwrotu paczkomatem inpost , klient otrzymuje sms z numerem przesyłki, który należy wprowadzić tu aby śledzić przesyłkę.
https://inpost.pl/darmowe-zwroty

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Sprawdzałaś, czy podany nr telefonu jest właściwy, taki jak przy zamówieniu jeśli nie wpisywałaś innego w formularzu zwrotu?

O ile się nie mylę, to przy nadaniu zwrotu paczkomatem Inpost , klient otrzymuje sms z numerem przesyłki, który należy wprowadzić tu aby śledzić przesyłkę.
https://inpost.pl/darmowe-zwroty

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Makasia1983
#8 Zapaleniec#

Ja mam tylko nr zwrotu

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Makasia1983 Dostałaś go po wypełnieniu formularza zwrotu, tak? co było w formularzu? podawałaś nr tel lub masz ten sam nr tel co przy realizacji zakupu i wysyłki?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

Makasia1983
#8 Zapaleniec#

Dzwonioam do InPostu i okazało się że paczki jeszcze nie odebrali z paczkomatu. A nadałam ją w niedziele. Śpieszą się. A kurierzy jeżdżą codziennie do paczkomatu

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Makasia1983 Czyli wszystko jest ok. a kod sms otrzymasz dopiero po odbiorze przesyłki z paczkomatu przez kuriera.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Makasia1983 numer paczki dostaniesz jak wyciągną paczkę z paczkomatu 🙂

a jak klikniesz szczegóły zakupu to zobaczysz 

gghdhd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Makasia1983
#8 Zapaleniec#

Ja jestem mało cierpliwym człowiekiem i stąd taka dyskusja 🙂 Dziękuje za pomoc i wiadomości od Was 🙂 Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów