anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprawdzić rozliczenia z Allegro?

GAMASPOLKA7
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Wystawiłam ogłoszenie sprzedam .. z początkiem marca, dziś otrzymałam fakturę na kwotę 104,07zł.

Nie zaglądałam na konto od tamtej pory, dzisiaj chcąc zobaczyć skąd tak zacna kwota wbiłam na moje Allegro i ?

Ogłoszenia nie ma w żadnej zakładce: aktywne, zakończone, planowane .... był tylko szkic który dziś usunęłam.

O co tu chodzi?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GAMASPOLKA7  zobacz tutaj Rozliczenia z Allegro masz tam Historia operacji gdzie masz wszystko wyszczególnione. Możesz użyć filtra żeby łatwiej znaleźć

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Skoro wystawiłaś ogłoszenie, to jest ono płatne, dlatego faktura.

Może było wystawione na Allegro Lokalnie; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/zakonczone

oznacz moderatorów

GAMASPOLKA7
#7 Wielbiciel#

ok, rozumiem .. Wystawiałam również na [edycja] oraz **piiip** - za połowę ceny Allegrowej ..

Gdzie znajdę swoje ogłoszenie, chcę sprawdzić czy się zakończyło - aby uniknąć dodatkowych opłat? Brak w Allegro lokalnie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@GAMASPOLKA7  a ty nie masz Moje oferty -> OGŁOSZENIA ustaw filtr na wszystkie lub zakończone

 

oznacz moderatorów

GAMASPOLKA7
#7 Wielbiciel#

wcześniej nie było teraz wskoczyło .. 😉 dziękuję za pomoc 🤗

oznacz moderatorów

GAMASPOLKA7
#7 Wielbiciel#

Dodam tylko, że dawniej Allegro było prostsze i bardziej przejrzyste - to moja opinia Pozdrawiam wszystkich i Zdrowych Spokojnych Świąt 😊

oznacz moderatorów