anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprzedać

MAMY ROZWIĄZANIE!
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Nie mogę wystawić przedmiotu na allegro, konto posiadam od 17 lat, aktywacja jest, żadko sprzedaję, poprawiłem sekcję "zwroty" i dalej lipa. Klient czeka na przedmiot a ja mogę go wstawić tylko lokalnie

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
xyz96
#21 Demiurg#

@ToMaz5 Klikasz "wystaw przedmiot", potem link "dotychczasowy formularz" - na zdjęciu w prawym dolnym rogu i już wystawiasz na Allegro.

AAAA.JPG

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Wszystko pięknie, tylko że wystawić mogę tylko na allegro lokalnie i oferta nie pojawia się na allegro

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Oferty wystawiane na AL są także widoczne na zwykłym Allegro. Wystawiałeś przez "dotychczasowy formularz" to będzie widoczny tylko na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Jak wystawiłem na AL to nie mogłem znaleźć na allegro i klient też 😞

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Daj nr oferty, może jeszcze się nie pojawiła, kiedy wystawiałeś?

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Dziwny nr pojawiał się tylko na AL cyfry i litery, na A nie było nic więc numeru brak.  Siedzę teraz i kminię jak to rozwiązać bo klient czeka

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ToMaz5 Źle myślisz. Wystaw ofertę na Allegro Lokalnie i nie szukaj żadnych numerów [edycja] tylko wpisz tytuł oferty w wyszukiwarkę na zwykłym Allegro - wtedy zobaczysz tę ofertę na zwykłym Allegro. Druga opcja - wpis swój nick w wyszukiwarkę na zwykłym Allegro, rozwiń listę i kliknij Użytkownicy. Wtedy też zobaczysz swoją ofertę na zwykłym Allegro.

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Dziękuję 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ToMaz5 Nie mogłeś znaleźć? To wystaw jeszcze raz na Lokalnie, a potem na zwykłym Allegro wpisz w wyszukiwarkę tytuł swojej aukcji - wtedy ją znajdziesz na zwykłym Allegro. 

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Tak robiłem i też nie mogłem znaleźć ale spróbuję jeszcze raz, dzieki

oznacz moderatorów
cookie000
#15 Entuzjasta#

@ToMaz5 

Czasami nie widać jej od razu po wystawieniu, więc tak jak doradził Lew - podeślij kupującemu numer oferty (link).

Bywa też, że wyszukiwarka totalnie głupieje i wpisane dokładnie słowa z tytułu ignoruje, tak jakby nie było takiej oferty:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/dyskusje-kupuj%C4%85cych/jak-dzia%C5%82a-wyszukiwarka-allegro/m-p/...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@ToMaz5 jesteś w błędzie. Przez "dotychczasowy formularz" wystawisz tylko na Allegro, tak jak chciałeś. Wystawiając na Lokalnie, Twoja oferta będzie widoczna na Lokalnie i na zwykłym Allegro. 

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Spróbuję jeszcze raz wystawić, dziękuję 

oznacz moderatorów
ToMaz5
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Wszystkim, udało się, jest ok

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1636640608472.png

 

oznacz moderatorów