anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak to możliwe, że jedna ocena na 4 gwiazdki spowodowała, że mam -250 / 170 ????

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Jak to możliwe, że jedna ocena na 4 gwiazdki spowodowała, że mam -250 / 170 ????

A "Twój poziom jakości sprzedaży" to -48 / 860 ????

Będę wdzięczny za odpowiedź

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WSautoParts oceny są wyliczane jako średnia z ostatnich 30 dni, w tym czasie otrzymałeś 4 oceny, więc jedna niższa nota spowodowała znaczący spadek średniej i ujemne punkty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WSautoParts
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie niedorzeczność nieodzwierciedlająca rzeczywistość.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika dalej twierdzicie że to jest uczciwe wyliczenie, ludzie nie wystawiają komentarzy ja zresztą też rzadko to robię, więc Wasz system powinien iść do poprawki lub po 14 dniach od odebrania powinien automatycznie pojawiać się pozytyw z 5 *

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję za twoją uwagę, przekazuję ją dalej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

I nie wystawianie to błąd, moim zdaniem, poźniej jest kilka ocen na m-c a przelicznik jest jaki jest.

oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

Najlepsze jest to że ocenia nas klient, i ocenia nas system allegro ,a my jakie mamy narzędzia do oceny ...a nic,0 do obrony przed cebulandią jak się trafią ,Allegro chce abyśmy błagali,dawali zniżki ,rabaty, wyłudzenia ,zastraszania aby oceny były  tip top aby samo allegro nie ucierpiało na wizerunku że bronią cebulaka, ale kto za to płaci? Najlepsze z tego wszystkiego są te wasze emeile ,obniż cenę ,daj rabat a ja wam powie to wy dajcie rabat bo na allegro mają jak w j...reklamie:))

 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Ja wystawiam i jak normalnie jest wszystko w porządku to nie obniżam, zresztą nie obniżam wcale, co innego ocena produktu.

oznacz moderatorów