anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak udostępnić SMART dla konta prywatnego?

piter17234
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

Jestem poczatkującym sprzedawcą, jak mogę udostępnić zakup SMART dla kupujących z tym pakietem?

Myślę, że spełniam potrzebne warunki, ale najwyraźniej wciąż czegoś brakuje:)

Pozdrawiam

Piotr

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@piter17234 a wprowadzasz numery przesyłek ?  czy te 7 komentarzy jest od różnych kupujących ( wymagane jest 5 od różnych kupujących )

Tu masz wymagania 

  • zdobądź co najmniej 5 unikalnych pozytywnych ocen transakcji (łapek w górę) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
  • utrzymuj średnią ocen sprzedaży na poziomie co najmniej 98% (lub status Super Sprzedawcy)
  • utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach
  • udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki
  • w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.
________
Κώστας
oznacz moderatorów

piter17234
#9 Pomysłodawca#

cześć, tak są od różnych

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@piter17234 a numery przesyłek wprowadzasz ?

Czy dostawę paczkomat masz z początkiem Allegro ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

piter17234
#9 Pomysłodawca#

tych numerów kiedy nadaje paczkę? nie wprowadzam nic

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@piter17234 to zacznij, to pojawi się smart 😄 

Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

piter17234
#9 Pomysłodawca#

działam:) dzięki:)

oznacz moderatorów